Slide toggle

مجید مرتضایی:بازی سختی داریم،اما شکست دور رفت را جبران میکنیم

مجید مرتضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، در خصوص وضعیت تیم فرش‌آرا پیش از آغاز نیم‌فصل دوم لیگ برتر فوتسال اظهار کرد: تمرینات نیم‌فصل دوم از هشتم مهرماه آغاز شد و حدود یک ماه به خوبی تمرین کردیم و بازیکنان روی نقاط ضعف و قوت خود تمرکز کردند. همچنین سه دیدار تدارکاتی خوب هم برگزار کردیم. نیم‌فصل دوم سختی‌های خود را دارد، ‌چرا که حریفان از یکدیگر شناخت کافی دارند و گرفتن امتیاز دشوار خواهدبود. خوشبختانه در نیم‌فصل دوم، در بازی‌های سخت مقابل مدعیان، میزبان هستیم.

وی در خصوص بازیکنان ورودی و خروجی تیم توضیح داد: معین افشار و اکبر کاظمی که بازیکنان امید فرش‌آرا بودند، به جمع بزرگسالان اضافه شدند و سروش احمدنیا و محمد عیدی بازیکنان خروجی تیم بودند. سهمیه فیفا را برای مرحله پلی‌آف ذخیره کردیم تا ببینیم در چه پستی نیاز به جذب یک بازیکن خارجی داریم.

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا ادامه داد: در ابتدای فصل، در دو بازی شکست خوردیم و بعد از آن یازده بازی نباختیم و توانستیم رکوردی تاریخی برای فوتسال خراسان رضوی ثبت کنیم. امیدواریم در بازی امروز باخت دور رفت را جبران کنیم. بازی سختی در پیش‌ داریم، چرا که بازیکنان باتجربه‌ای در هر دو تیم حضور دارند.

مرتضایی گفت: هدف‌گذاری تیم این است که در جمع چهار تیم اول لیگ حضور داشته باشد. هشت تیم اول جدول، به پلی‌آف می‌روند، اگر جزو چهار تیم اول باشیم، روی کاغذ بازی راحت‌تری خواهیم داشت و همچنین دو بازی میزبان خواهیم‌بود.

وی در خصوص بازگشت ملی‌پوشان و عملکرد آن‌ها در تیم ملی بیان کرد: مسعود محمدی توانست در هر دو دیداری که گلر تیم ملی بود، کلین‌شیت کند و سایر بازیکنان ملی‌پوش فرش‌آرا هم در بازی‌های مقدماتی آسیا عملکرد خوبی داشتند.

به گزارش ایسنا، از هفته اول نیم‌فصل دوم لیگ برتر فوتسال کشور، تیم فرش‌آرا از تیم ستارگان ورامین پذیرایی خواهد کرد. این دیدار از ساعت ۱۷ امروز در مجموعه ورزشی بهشتی برگزار خواهدشد.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *