Slide toggle

مجید مرتضایی:بازی سختی با راگا داریم،اما با دست پر از زمین خارج میشویم

سرمربی تیم فوتسال فرش آرای مشهد درباره بازی چهارشنبه این تیم برابر راگای تهران در هفته ششم لیگ برتر اظهار داشت: این بازی یک دیدار فینال گونه است و ما برای اینکه بتوانیم رتبه دومی خودمان را در جدول پس بگیریم، باید حتما تیم راگای تهران را شکست دهیم. راگا تیم بسیار فوق العاده‌ای است که فوتسال هجومی بازی می‌کند. این تیم از مربی و بازیکنان باهوشی بهره می‌برد و قطعا بازی ما برابر این تیم بسیار سخت خواهد بود. به هر حال امیدوارم بتوانیم در بازی چهارشنبه نتیجه قابل قبولی کسب کرده و با دست پر از زمین مسابقه خارج شویم.

سرمربی فرش ارا مشهد  افزود: تیم ما هفته گذشته بازی نداشت، اما در همان روزی که مسابقات لیگ برتر در جریان بود، ما هم یک بازی دوستانه برابر یکی از تیم‌های خوب کشورمان برگزار کردیم.

تساوی با کوثر خارج از انتظار بود

مرتضایی درباره اینکه سطح آمادگی بازیکنان فرش آرا را پس از گذشت ۵ هفته از رقابت‌های لیگ برتر چگونه ارزیابی می‌کند بیان داشت: خدا را شکر شرایط تیمم بسیار خوب است و تنها دغدغه من نتیجه‌ای است که در بازی هفته چهارم برابر کوثر به دست آمد که متاسفانه بازی برده را با نتیجه مساوی عوض کردیم. این نتیجه خارج از انتظار ما بود. اگر می‌توانستیم کوثر را شکست دهیم و با ۲ امتیاز بیشتر در جدول جایگاه بهتری داشتیم.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *