Slide toggle

مجید مرتضایی:بازیکنانم تلاش کردند تا جای غایبین را به خوبی پر کنند

هفته بیست و دوم لیگ برتر با یک پیروزی دیگر برای فرش آرا ان هم خارج از خانه همراه شد.
فرش آرا توانست در کرج تیم مقاومت را با نتیجه ۳_۱ شکست دهد.گلهای این دیدار را علی رستمی روی بازگشت ضربه رحمان سارانی به ثمر رساند.گل دوم توسط معین افشار به ثمر رسید و کار تیمی برای گل سوم را سروری شروع کرد و اکبر کاظمی به اتمام رساند.
از حواشی این دیدار مصدومیت اکبر کاظمی بود که پس از دقایقی که گلزنی کرده بود مجبور به خروج از زمین شد.همچنین قدرت بهادری کاپیتان فرش آرا با توجه به مصدومیت هم به کرج سفر کرده بود تا در کنار همبازیان خود باشد.
مجید مرتضایی پس از بازی گفت:
در این بازی به خاطر حاشیه امنیتی که مقاومت داشت ،فشار روحی و روانی هم تحمل نمیکرد.همانطور که مقاومت چند بازیکن خود را نداشت،ما هم از داشتن چند بازیکن خود محروم بودیم.بهادری و عظیمی مصدوم بودند و چند بازیکن دیگر هم همراه تیم نبودند , به تیم مقاومت تبریک میگویم آنها با تمام وجود تلاش کردند و در مقاطعی از بازی ما را تحت فشار قرار دادند و برای همین شرایط برای ما هم سخت بود.اما بازیکنانم مثل همیشه به نحوی تلاش کردند که جای خالی همبازیان خود را به خوبی پر کنند.
مرتضایی درباره داوری هم گفت :فکر میکنم شرایط داوری برای هر دو تیم یکسان بود.امسال سعی کردم تمرکزم بیشتر روی مسایل تیمم باشد و داوری را هم جزئی از بازی بدانم.
دیدار هفته بیست و سوم فرش آرا برابر ارژن ۷ دیماه ساعت ۱۷ در سالن شهید بهشتی برگزار میشود

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

show