Slide toggle

مجید خزایی :شیوه برگزاری لیگ برای ما فرقی نمیکند/بازیکنان خوبی از ما جدا شدند ،اما بازیکنان خوبی هم جایگزین شدند

ایسنا/خراسان رضوی بازیکن فرش‌آرا مشهد گفت: نامشخص بودن زمان آغاز مسابقات لیگ برتر تمام تیم‌های لیگ برتری را خسته کرده و به تیم‌هایی که برای تمرینات خود برنامه داشتند، ضربه زده است.

مجید خزایی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص وضعیت فرش‌آرا پیش از آغاز مسابقات لیگ برتر فوتسال اظهار کرد: تمرینات با برنامه و نظم خوبی دنبال می‌شود، اما متاسفانه بلاتکلیفی در زمان آغاز لیگ برتر ما را خسته کرده است. قبول دارم که شرایط شیوع کرونا پیچیده و خاص است اما حداقل می‌توانند تاریخی برای آغاز مسابقات مشخص کنند تا تیم‌هایی که برای تمرینات خود برنامه داشته و هزینه کرده‌اند، آسیب نبینند. برگزاری لیگ به افزایش روحیه جامعه نیز کمک خواهدکرد.

وی افزود: به دلیل شرایط خوب مشهد در رشته فوتسال، دیدارهای دوستانه بدی مقابل تیم‌های مشهدی نداشتیم. به دلیل فاصله زیاد مشهد با سایر شهرهای ایران، برگزاری بازی‌های دوستانه متنوع و متعدد با تیم‌های لیگ برتری برای فرش‌آرا ممکن نبود.

بازیکن فرش‌آرا مشهد با اشاره به گروه‌بندی مسابقات لیگ برتر خاطرنشان کرد: برای ما فرقی نمی‌کند مسابقات به چه شیوه‌ای برگزار شود، زیرا از ابتداء آماده سازی برنامه خاص خودمان را داریم و با انگیزه در مسابقات حاضر خواهیم شد. در میان ۱۴ تیم حاضر در لیگ برتر تیم ضعیفی نداریم. تمام تیم‌ها سرمایه‌گذاری کرده و بازیکنان خوبی جذب کرده‌اند. بازیکنان خوب در تمام تیم‌ها پخش شده‌اند و لیگ برتر از فضای دو قطبی سابق خارج شده است.

خزایی یادآور شد: فکر نمی‌کنم در دو گروه تیم بدی داشته باشیم. تمام تیم‌ها انگیزه مناسبی برای آغاز مسابقات دارند، اما روی کاغذ گروهی که در آن قرار داریم شرایط سخت‌تری نسبت به گروه دیگر دارد.

وی در خصوص شرایط فرش‌آرا با توجه به جدایی بازیکنانی همچون قدرت بهادری گفت: درست است فرش‌آرا قدرت بهادری و بازیکنان خوب دیگری را از دست داده اما بازیکنان جوان و مستعد خوبی جایگزین آنان کرده است. تیم خوب و یکدستی داریم، امیدوارم نتایج خوبی برای فوتسال خراسان رقم بزنیم.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *