Slide toggle

مجید خزایی:هر تیمی در مشهد بازی کرده، تشویق شده و با آرامش به شهر خود بازگشته است

بازیکن تیم فوتسال فرش‌آرا گفت: فرش‌آرا کم‌حاشیه ترین تیم لیگ است و هر تیمی که در مشهد بازی کرده در نهایت با تشویق هواداران ما به شهر خود بازگشته است.

مجید خزایی در خصوص بازی تیمش مقابل گیتی‌پسند اصفهان در سالن شهیدبهشتی مشهد اظهار کرد: بازی درگیرانه و محکمی را برگزار کردیم. بازیکنان ملی‌پوش زیادی در گیتی‌پسند بازی می‌کنند. فرش‌آرا هم بازیکنان جوان و باتجربه‌ای در اختیار دارد. فکر می‌کنم تماشاگران یک بازی خوب و جذاب را دیدند.

وی در خصوص حرکت تیم فرش‌آرا در ابتدای بازی برای بزرگداشت مقام والای شهید سپهبد سلیمانی، توضیح داد: شهید سلیمانی نماد و اسطوره ایران است. امیدوارم جایگزینی خوبی برای ایشان وجود داشته‌باشد تا امنیت ایران و مردم به خوبی حفظ شود.

بازیکن تیم فوتسال فرش‌آرا در خصوص علت درگیری در این دیدار عنوان کرد: بازیکن حریف، بدون توپ، روی قدرت بهادری خطا کرد و درگیری‌ها شروع شد. هیجان بازی در لحظات آخر و خطای بی‌مورد حریف بازی را به جنجال کشید. فرش‌آرا کم‌حاشیه‌ترین تیم لیگ، است و من نمونه این اتفاق را در مشهد ندیدم. هر تیمی در مشهد بازی کرده، تشویق شده و با آرامش به شهر خود بازگشته است. بازیکن حریف که همه شخصیت او را می‌شناسند، بازی را به جنجال و حاشیه کشاند.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *