Slide toggle

هفته اول لیگ برتر با  دیداری که انجام نشد ،شروع شد.

در حالی که قرار بود در هفته اول لیگ و در دیدار افتتاحیه دو تیم فرش آرا و آذرخش در مشهد به دیدار هم بروند ،در نهایت این تیم بندری بود که پا به میدان نگذاشت .

این دیدار که با حضور مهمانان ویژه ای همراه بود ،انجام نشده ؛به پایان رسید.کفاشیان(رییس کمیته فوتسال )که برای این دیدار به مشهد آمده بود ؛زمانی که متوجه شد آذرخشی ها به سالن نیامدند ،وترد سالن نشد.رییس هیات فوتبال استان – اقایان عباسی _مدیران تیم سیاه جامگان )- اکبر میثاقیان (سرمربی سیاه جامگان)– اقایان ظهور نیا (مدیران تیم پرسپولیس مشهد) – کریمیان( سرپرست تیم ملی امید) – تنی چند از اعضا شورای شهر و اعضا هیات مدیره کارخانه و باشگاه فرش آرا برخی از مهمانان ویژه بودند.ضمن اینکه بیش از ۱۰۰۰ تماشاگر هم به سالن امده بودند. قرار بود این دیدار از شبکه استانی و در اخرین لحطات هم با هماهنگی انجام شده ، از شبکه ورزش هم پخش شود.

مدیران تیم آذرخش مدعی شدند که فدراسیون اجازه بازی ۳ بازکن انها را صادر نکرده و انها برای همین حاضر به بازی نیستند .

داوود سیاح(نماینده فدراسیون )درباره این دیدار گفت: با توجه به اینکه پیش از برگزاری مسابقات، جلسه‌ای با حضور سرپرستان دو تیم، مسئولین نیروی انتظامی، حراست و نمایندگان هیات فوتبال برگزار می‌شود. در ساعت ۱۰:۳۰ صبح سه‌شنبه در محل اسکان نماینده کمیته فوتسال، نمایندگان هر دو تیم حضور داشتند و عنوان کردند که راس ساعت در سالن شهیدبهشتی مشهد حضور پیدا خواهیم‌کرد.چنین موضوعی به ما اطلاع نداده‌بودند که در این دیدار حضور نمی‌یابیم. آنها صبح قاطعانه گفته‌بودند که در این دیدار شرکت خواهندکرد. با توجه به گزارش داور و نماینده فدراسیون به سازمان لیگ، کمیته انضباطی پس از مطالعه گزارش‌ها تصمیم لازمه را اتخاذ خواهدکرد.

اکبر تقوی(سرپرست فرش ارا) :در سیستم الکترونیکی ثبت قرارداد که شاهد اجرای آن برای نخستین سال بودیم، قرارداد این سه بازیکن ثبت شده اما باید از تیم‌های سابق خود تسویه حساب مالی می‌گرفتند. به هر دلیلی این اتفاق صورت نگرفته‌است اما اعتقاد دارم که آن سه باشگاه هم تا حدی مقصرند چون سوال اینجاست که چرا در روز مسابقه این اتفاقات صورت گرفته‌است؟

 

تعجب می‌کنم که چرا در روز تعطیل به دنبال گرفتن حق رشد و اینگونه مسائل هستند؟ اصلا چنین قانونی در فوتسال نداریم. چطور در روز تعطیل چنین موضوعی را پیگیری کردند

تقوی با انتقاد از رفتار تیم آذرخش بندرعباس تصریح کرد: از رفتار تیم حریف تعجب می‌کنم، زیرا ۲۰ میلیون برای رسیدن به مشهد خرج کرده‌اند، از بندرعباس به تهران رفتند و از پایتخت به مشهد آمدند، اما چون این سه بازیکن تاثیرگذار را در اختیار ندارند، لج کردند و به سالن نیامدند. شاید فکر کردند که در محلات بازی می‌کنیم.حتی تیم حریف در جلسه هماهنگی پیش از بازی که امروز صبح برگزار شد شرکت کرد و در این جلسه جالب است بدانید که نماینده فدراسیون از محرومیت این سه بازیکن خبر نداشت و از طریق رسانه‌ها متوجه شدیم که این سه بازیکن محروم هستند.ضمن اینکه ما در نهایت اخلاق مداری اعلام کردیم که ۳ بازیکن خود را کنار میگذاریم تا در شرایط برابر بازی کنیم.

زاهدی (سرپرست تیم فوتسال آذرخش بندرعباس):ما برای این بازی مشکل خروج سه بازیکنمان را داشتیم و آنها با باشگاه قبلی خود تسویه حساب نکرده بودند، با این حال مشکل برمشوری را با هیات فوتسال استان حل کردیم و من امروز مدارکش را به نماینده فدراسیون تحویل دادم اما متاسفانه سلیمانی دبیر سازمان لیگ زیر بار نرفت و گفت حتما باید اصل مدرک را به سازمان لیگ ارسال کنید.

کسی که پستی را قبول می‌کند باید برای تمام تیم‌ها احترام قائل باشد نه اینکه بخواهد با مصاحبه کردن و زورگویی خودش را مطرح کند. من هم می‌توانم هر روز چهار مصاحبه انجام دهم و در چشم باشم. معتقدم او(سلیمانی) تنها می‌خواهد جنجال به پا کند و در چشم باشد.او می‌گوید اگر مربی شما علیه من مصاحبه کند محرومش می‌کنیم. فقط به بندرعباس می‌توانید زور بگویید؟ چرا این حرف را به وحید شمسایی نمی‌زنید؟ ادعا می‌کنند قانون‌مدارن اما دشمنی می‌کنند.

نکته جالب تیم بندری این است که آذرخشی ها برای دومین بار است که در مشهد غیبت میکند.دو سال پیش در اخرین دیدار فصل هم به میدان نرفتند و اینبار در اولین دیدار فصل چنین کاری کردند.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

show