Slide toggle

قهرمانی امیدهای فرش آرا در لیگ برتر

غلامعلی مرتضایی: این قهرمانی تقدیم به هواداران صبور فرش آرا

فرش آرا مشهد توانست بالاخره بعد از دو مقام دومی و سومی،عنوان قهرمانی لیگ برتر امیدهای کشور را در سال ۹۵ کسب کند.

این تیم در مرحله نهایی توانست با یم پیروزی برابر حفاری اهواز و دو تساوی برابر شهرداری رشت و شهروند ساری ؛این عنوان را در سالن اتش نشانی رشت جشن بگیرد.

غلامعلی مرتضایی پس از کسب این عنوان گفت:

این قهرمانی حاصل توکل و اراده کسانی بود که میل خواستن را صرف کردند.جوانهایی که تا قهرمانی کنار هم بودند و در نهایت توانستند این عنوان را به مردم استان و شهر تقدیم کنند. این موفقیت بی شک مدیون  تماشاگرانی است که در فصل گذشته در سختی ها همراه تیم بودند و هیچ گاه تیم شهر خود را تنها نگذاشتند.بی شک باید این عنوان را در رده امیدهای کشور،به انها تقدیم کرد.
همچنین باید تشکر کنم از سرمربی تیم (مجید مرتضایی) که با تمام تلاش و انگیزه در خدمت جوانان بود و این عنوان را خاری در چشم دشمنان کرد.از کادر فنی،بازیکنان , مدیر رسانه ای و همچنین علیرضا مرتضایی  که در طول بازی ها زحمت کشیدند و عنوان قهرمانی لیگ برتر امیدها را کسب کردند،نهایت تشکر را دارم.
امیدوارم در همه مراحل زندگی موفق باشند.انشالله در مراسم جشنی که به مناسبت این موفقیت برگزار میشود از همه زحمتکشان فرش ارا تقدیر خواهیم کرد.

این قهرمانی رابه سهم خودم تقدیم میکنم به تمام دوست داران فرش آرا.جدا از هواداران تیم ، مدیریت  محترم ورزش وجوانان استان (دکتر صبوریان)هیات محترم فوتبال ،کمیته محترم فوتسال ،هیات مدیره محترم باشگاه فرهنگی ورزشی فرش ارا مشهد  وبه ویژه هیات مدیره محترم کارخانجات فرش آرای مشهدوکارکنان پرتلاش این مجموعه که در این موفقیت سهیم هستند.

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *