Slide toggle

قدرت بهادری:امیدوارم از مسابقات بعد به تیم ملی کمک کنم/فرش آرا همیشه به فوتسال مشهد و بازیکنانش کمک کرده

کاپیتان تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد گفت: هرگز از تیم ملی خداحافظی نکرده‌ام، فقط در رقابت‌های قهرمانی فوتسال آسیا، نمی‌توانم تیم ملی را همراهی کنم.

«قدرت بهادری» روز سه‌شنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در مورد حضور نیافتن در آخرین اردو تیم ملی فوتسال اظهار داشت: هیچ وقت از تیم ملی خداحافظی نکردم و در صفحه شخصی خود اعلام کردم که فقط در رقابت‌های قهرمانی فوتسال آسیا و به دلیل مسائل شخصی نمی‌توانم تیم ملی را همراهی کنم اما شیطنت رسانه‌ای باعث شد این حرف من را، خداحافظی از تیم ملی قلمداد کنند. امیدوارم از مسابقات بعدی به تیم ملی ایران کمک کنم.

وی همچنین درباره انصراف فرش‌آرا مشهد از لیگ برتر فوتسال در سال آینده اظهار داشت: مدیران باشگاه فرش‌آرا از اتفاقاتی که در دیدار تیم ما با سن‌ایچ ساوه در پلی‌آف لیگ برتر و بعد از آن رخ داد ناراحت هستند و انتظار داشتند که کمیته انضباطی فدراسیون، زودتر به اعتراض فرش‌آرا رسیدگی می‌کرد، اما این اتفاق رخ نداد. باشگاه فرش آرا با سختی زیاد و با شرایط اقتصادی که به وجود آمده است، همیشه از فوتسال مشهد و بازیکنانش حمایت کرده است و حیف است که از لیگ برتر کنار بکشد. امیدوارم با برطرف شدن ناراحتی مدیران فرش‌آرا، از این تصمیم منصرف شوند.

تیم‌های فوتسال سن‌ایچ ساوه و فرش‌آرای مشهد در سومین دیدار خود در مرحله یک چهارم نهایی لیگ برتر، دوم بهمن در سالن ورزشی شهید بهشتی مشهد به میدان رفتند. این بازی در حالی‌که تا ثانیه‌های پایانی ۲ بر یک به سود تیم فرش‌آرا در جریان بود، تیم سن‌ایچ بعد از یک ضربه اوت به گل دست یافت که این گل مورد قبول تیم داوری قرار گرفت در حالی که کادر فنی تیم فرش‌آرا معتقد بود، این گل خارج از وقت بازی به ثمر رسیده است.

بهادری در مورد داوری‌های لیگ برتر فوتسال ایران خاطر نشان کرد: داوری فوتسال بسیار سخت است، زیرا داوران باید در صدم ثانیه‌ تصمیم بگیرند و به طور قطع اشتباه داوری، جزئی از فوتسال است اما امیدوارم که این اشتباهات عمدی نباشد. البته با شناختی که من از داوران فوتسال ایران دارم، اشتباهات آنها را عمدی نمی‌دانم.

کاپیتان تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد در مورد کیفیت لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: من از لیگ فوتسال چین که به لیگ ایران آمدم، بازی در آن برای من جذاب بود و اینکه کیفیت لیگ ایران بالا است یا پایین آمده، یک نظر شخصی است. امیدوارم با بهبود وضعیت اقتصادی در کشور، وضع فوتسال بهتر شود.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *