Slide toggle

فصل سخت به پایان رسید…فرش آرا در رتبه ۱۱ جدول

فصل سخت و حساس ۹۴ لیگ برتر فوتسال ،برای فرش آرا در ساری به پایان رسید.

فرش ارا که نیم فصل اول را جزو گزینه های سقوط به پایان رسانده  بود،در نیم فصل دوم متحول شد و توانست خود را در جدول بالا بکشد و اگر از موقعیت های انبوهی که در ساری و برابر شهروند این شهر داشت به خوبی استفاده میکرد،با پیروزی در این دیدار میتوانست تا رتبه ۸ جدول صعود کند که در نهایت با شکست نزدیک ۲-۱ به مشهد بازگشت وبه رتبه ۱۱ جدول قناعت کرد.

این دیدار که در سالن سید رسول حسینی ساری برگزار شد،نیمه اول از موقعیت های فراوان دو تیم ،تنها یک گل برای شهروند داشت واین نیمه ۱-۰ به پایان رسید.در نیمه دوم ،بازیکنان فرش آرا آنقدر حمله کردند تا در نهایت عبدالهی گل اول را به ثمر رساند.در ادامه هم فرصت ها یکی پس از دیگری از دست رفت تا اینکه در یک ضد حمله علی عبدالهی مجبور شد توپ را با دست کنترل کند که این پنالتی توانست گل دوم شهروندی ها را داشته باشد واین نتیجه علی رغم تلاش دو تیم تا پایان باقی ماند .

حاشیه:

در این دیدار غلامعلی مرتضایی (مدیر عامل) – جبلی ( عضو هیات مدیره) فرش ارا در سالن حاضر بودند.

جیسون بازیکن برزیلی فرش ارا در ساری هم محبوب بود و پیش از شروع بازی ،تماشاگران بارها او را صدا کردند در پایان بازی هم در پی گرفتن پیراهن او بودند.ضمن اینکه جیسون در پایان بازی و در رختکن با گریه در آغوش هم تیمی های خود و اعضا باشگاه  خداحافظی کرد تا  به برزیل برگردد.

علی عبدالهی ،کاپیتان این فصل فرش ارا که در این بازی هم گل زد و هم کارت قرمز گرفت ، در پایان بازی جزو افرادی بود که از این باخت بی نهایت ناراحت بود وبا گریه رختکن را ترک کرد.

در این بازی لحظات زیادی تماشاگران بازی را رها کرده بودند و به صورت دسته جمعی بیانیه صادر میکردند و مدیران شهر را زیر سوال میبردند.ضمن اینکه در بین تماشاگران دو دستگی هم مشاهده میشد.در هنگام  اعلام حضور مدیران شهری در سالن،تماشاگران ،گوینده سالن را به سکوت فرا میخواندند.

پس از پایان بازی،تماشاگران ساروی برای دریافت پیراهن بازیکنان فرش ارا منتظر شدند تا تیم از رختکن خارج شود و برخی بازیکنان هم پیراهن های خود را به یادگار اهدا کردند.

این بازی هم زمان از شبکه طبرستان و خراسان رضوی به صورت زنده پخش شد.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *