Slide toggle

فرش آرا ۵ نفره کرد،۵ گل زد،رکورد نباختن در قم را حفظ کرد

در روزی که باران کارت های رنگی و جشنواره گل بود،دو تیم  فرش آرا و یاسین پیشرو قم به تقسیم امتیاز ها رسیدند.

دیدار جذاب ودیدنی دو تیم ،در نهایت به نتیجه ۵-۵ رسید تا تنها یک امتیاز سهم هر کدام باشد و البته فرش آرا برای سومین سال پیاپی ،رکورد نباختن در قم را حفظ کند.

این دیدار که با استقبال تماشاچیان قمی هم روبرو بود ،با گل وفایی که تازه بخشبده شده بود و انگیزه هم داشت ،شروع شد.اما فرش ارا توانست در دو ضد حمله و با کار تیمی ،دو گل متوالی بزند.جسیون برزیلی باز هم گل زد و سپس هادی احمدی توانست گل دوم را به ثمر برساند.نیمه اول جدا از این ۳ گل ،اخراج اینانلو از قم را هم به همراه داشت.

در نیمه دوم ابتدا قم با ستاره خودش وفایی بازی را به تساوی کشید.اما بازهم فرش ارا با گلزنی مجید خزایی به گل سوم رسید تا بازی را پیش بیفتد.اما یاسین پیشرو که نمیخواست در برابر تماشاگران خودش شکست بخورد،با حملات خود ،۳ گل پیاپی زد.ابتدا کرمانی ،سپس وزیر زاده و در نهایت بازهم وفایی گل زد تا به تصور قمی ها این بازی را برنده باشند.

اما فرش آرا هم که نمیخواست دست خالی به مشهد برگردد،در دقایق پایانی با تاکتیک پاور پلی توانست دو گل متوالی بزند.ابتدا مجید خزایی گل چهارم و در نهایت ،در حالیکه تنها ۱۴ ثانیه به پایان بازی مانده بود،شوت سرکش و دیدنی علی عبدالهی،نتیجه را به تساوی کشاند تا سهم هر دو تیم یک امتیاز باشد.

در این نیمه ،امیر احمد پور ،دروازبان فرش آرا با دریافت کارت دوم از زمین بازی اخراج شد.

مجید مرتضایی در پایان این بازی گفت: بازی دیدنی و پر گلی بود.اگر چه تساوی حق هر دو تیم بود،اما میتوانستیم برنده این دیدار باشیم.چندین توپ را به تیر دروازه زدیم و موقعیت های خیلی خوبی داشتیم.بازیکنانم با تمام وجود بازی کردند،اما اگر کمی دقت داشتند ،برنده بازی بودیم.

حاشیه:

تیم یاسین پیشرو کهک تمام دیدارهای خود را پخش زنده تلویزیونی از شبکه استانی خود میکند،مانند سال گذشته ،باز هم دیدارش با فرش آرا را پخش زنده نکرد تا شایعه نگرانی از باخت برابر فرش ارا و عدم پوشش تلویزیونی مد نظر باشد.

هر دو اخراجی این دیدار تقریبا شبیه هم اخراج شدند.کارت دوم هر دو بازیکن ،در حرکت زودتر و بدون سوت داور بود که  نشان داد ، تصمیم داور یک شکل بوده.

درگیری محسن زارعی و اینانلو در نیمه اول برای هر دو یک کارت زرد داشت .اما نکته تاسف برانگیر این بود که پس از اخراج اینانلو و حضور در سکوها،مدام به بازیکنان خود میگفت که با هتاکی و خشونت ،با زارعی برخورد کنند و حتا به تماشاگران برای هتاکی به زارعی پیام فرستاد.اینانلو نمیدانست که چند نفر از هوادران فرش آرا در کنار او حضور دارند و صدای او را میشنوند.

فرش ارا در ۳ سال گذشته ۶ بار با تیم قمی بازی کرده که ۴ برد – ۱ شکست و ۱ مساوی داشته و در قم هم از ۳ دیدار خود دو پیروزی و یک تساوی را در کارنامه خود ثبت کرده.

 

 

نمایش آواتار نویسنده

0 thoughts on “فرش آرا ۵ نفره کرد،۵ گل زد،رکورد نباختن در قم را حفظ کرد

 • یاسین پیشروآبان ۲۸, ۱۳۹۴ at ۷:۲۹ ب.ظ

  چی دارید مینویسید.البته سایت خودتونه شکی نیست.بازی رفت که پنج تایی شدید خخخخ.یادتون رفته.الزایمر گرفتید اره.خخخخ
  داورو با شما امد قم؟

  پاسخ دادن
  • سایت باشگاه فرش آراآبان ۲۸, ۱۳۹۴ at ۸:۳۴ ب.ظ

   البته دوست عزیز قمی…منظور بازی های برگزار شده در قم است که در دو سال گذشته به سود تیم فرش ارا شده.تنها پیروزی تیم قم برابر فرش ارا در ۳ سال گذشته ،همین پیروزی دور رفت لیگ امسال بوده.موفق باشید.

   پاسخ دادن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *