Slide toggle

در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور تیم‌های فوتسال گیتی‌پسند اصفهان و فرش‌آرا مشهد از ساعت ۱۸ امروز جمعه در سالن پیروزی اصفهان به مصاف هم رفتند.

شاگردان حمید بی‌غم که با ۲۲ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی قرار دارند برای جا نماندن از کورس قهرمانی و کسب ۳ امتیاز این دیدار وارد میدان شدند تا در فاصله یک هفته مانده به پایان نیم‌فصل نخست با روحیه خوب به مصاف مس سونگون بروند.

در آن سوی میدان تیم فرش آرا که با ۱۹ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد برای عقب نماندن از صدرنشینان برای کسب امتیاز وارد اصفهان شد تا سهمیه حضور در پلی‌آف را کسب کند.

گل نخست این دیدار روی حرکت ترکیبی بازیکنان فرش‌آرا روی ضربه خطا و ضربه محکم قدرت بهادری در دقیقه ۵ نیمه نخست به‌ثمر رسید.

در ادامه بازیکنان گیتی‌پسند حملات خود را بر روی دروازه فرش‌آرا دوچندان کردند و موفق شدند توسط محمدرضا سنگ‌سفیدی گل تساوی را به ثمر برسانند.
در دقیقه ۱۶ نیمه نخست محمدرضا سنگ‌سفیدی با یک حرکت تکنیکی و زیبا گل دوم خود و گیتی‌پسند را در این دیدار به‌ثمر رساند تا یاران بی‌غم برای نخستین بار در این دیدار از حریف مشهدی خود پیشی بگیرند.

در نیمه دوم تیم فرش‌آرا برای جبران گل خورده وارد میدان شد و موفق شد توسط بهزاد عظیمی و روی یک حرکت ترکیبی گل دوم خود را به ثمر برساند تا این دیدار برای بار دیگر مساوی شود.

لحظاتی پس از این گل این گیتی‌پسند بود که توسط محمدرضا سنگ‌سفیدی گل سوم خود را به ثمر رساند تا خوشحالی مشهدی‌ها برای لحظات کمی پایدار بماند و سنگ‌سفیدی نیز در این دیدار هت‌تریک کند.

در پایان دیدار قدرت بهادری روی پاور پلی بازیکنان فرش آرا گل سوم این تیم را به ثمر رساند تا این دیدار در نهایت با تساوی ۳ بر ۳ به پایان برسد.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *