Slide toggle

فرش آرا مهیای دیدار با منصوری

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا مشهد گفت:می خواهیم به روند ناکامی مان مقابل منصوری قرچک پایان دهیم.

مجید مرتضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان، در خصوص بازی تیمش در هفته ۱۶ لیگ برتر مقابل تیم منصوری قرچک اظهار کرد: در این مدت که لیگ به خاطر بازی‌های تیم ملی تعطیل شده بود تیم فرش آرا یکی از فعال‌ترین تیم‌های ایران بوده است، خوشبختانه توانسته‌ایم با تمرینات خوب که در این مدت انجام داده‌ایم نقاط ضعف خود را بررسی کنیم و امیدوارم بتوانیم در این بازی بهترین عملکرد خود را در زمین نشان دهیم.

وی اضافه کرد: با تیمی بازی داریم که در این چند سال اخیر نتوانسته‌ایم این تیم را شکست دهیم، همیشه بازی کردن با منصوری قرچک که تیمی با تجربه وآماده است، دشوار بوده اما آماده هستیم تا با انجام یک بازی زیبا بتوانیم ناکامی مقابل این تیم را جبران کنیم.

مرتضایی تصریح کرد: تیم منصوری در هفته گذشته توانسته است تیم تاسیسات دریایی که مدعی اول قهرمانی در این فصل است را شکست دهد، قطعا این تیم در شرایط خوبی به سر می‌برد، باز هم تاکید می‌کنم بازی سختی برابر این تیم خواهیم داشت.

سرمربی تیم فرش آرا در خصوص مصدومان و محرومان تیمش در این بازی عنوان کرد: متاسفانه در این بازی مسعود سعادتی را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت ولی خوشبختانه هیچ محرومی برای این بازی نداریم.

وی گفت: همچنین آی تی سی بازیکن برزیلی تیم صادر شده است و می‌تواند در این بازی بدون مشکلی در این دیدار حضور داشته باشد.

همچنین غلامعلی مرتضایی (مدیر عامل ) باشگاه در خصوص تمرینات تیم گفت: در این ایام بازی های تدارکاتی خوبی انجام دادیم.به ویژه با تیم پنت هوس که با مدیریت جدید در لیگ یک شرکت می کنند.دو دیدار با این تیم داشتیم که یک شکست ویک پیرزوی کسب کردیم.مدیران جوان این تیم ،علاقمند هستند و امیدوارم موفق باشند.
دیدار دو تیم فرش آرا و منصوری قرچک روز پنجشبه ۲۱ آبان ماه در سالن شهید بهشتی از ساعت ۱۷:۳۰ برگزار می‌شود.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *