Slide toggle

غلامعلی مرتضایی:شاکله تیم حفظ میشود

غلامعلی مرتضایی مدیرعامل باشگاه فرش آرا مشهد در گفتگویی با خبرنگار ۲۰۲۰ اظهار داشت: اعضای هیات مدیره باشگاه در هفته قبل تشکیل جلسه دادند و تصمیم بر این شد که تیم فرش آرا به تیمداری خود ادامه دهد و به لطف خدا قرارداد بازیکنان موردنظر را در این هفته تمدید کردیم.

وی در ادامه در مورد انتخاب سرمربی افزود: کادر فنی قبلی قراردادشان تمام شده، ما در این خصوص از چهار مربی برنامه خواستیم که ۳ مربی برنامه خودشان را اعلام کردند. در جلسه هیات مدیره که آخر همین هفته برگزار می شود با توجه به شرایط مالی و وضعیت کاری باشگاه هر کدام از مربیان که برنامه اش با شرایط ما وفق پیدا کند را به عنوان سرمربی تیم انتخاب می کنیم.

وی تصریح کرد: از همه مربیانی که برنامه خواستیم نظرشان بر این بود که شاکله ی اصلی تیم حفظ شود و نظر ماهم بر این بود که با توجه به هزینه های که داشتیم از بازیکنان بومی استفاده کنیم و در پست هایی که بازیکن بومی نداشته باشیم بازیکنان مطرح غیر بومی را بتوانیم جذب کنیم و با بازیکنانی همانند مسعود محمدی و مجید خزایی قراردادشان را تمدید کردند و چهار بازیکن دیگر هم امروز قرارداد خود را در هیئت فوتبال به ثبت می رسانند.

مرتضایی در پایان گفت: ما همیشه از رده های پایه تیم داری خود را شروع میکردیم و به محض اینکه میخواستیم از بازیکنان در رده بزرگسالان استفاده کنیم با توجه به بحث سربازی به تیم های نظامی میرفتند و ما نمیتوانستیم از آنها استفاده کنیم و این مسئله به شکر خدا حل شده و مسئله دوم بحث بازیکنانی که به خارج از کشور عزیمت میکنند و کشورهایی را انتخاب میکنند که از سطح فوتسال ما پایین تر است و به لیگ ما صدمه میزند که سازمان لیگ باید تدبیری بیاندیشد که حداقل مشخص نماید که بازیکنان به چه کشور های بروند و باشگاه های که این بازیکنان را پرورش داده اند بتوانند از آنها استفاده شوند

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *