Slide toggle

غلامعلی مرتضایی:با یک پیروزی رو نوار برد خواهیم افتاد

مدیرعامل باشگاه فرش آرای مشهد با بیان اینکه داوری‌ها در فوتسال بدتر از فوتبال است، گفت: با وجود اینکه پسرم سرمربی تیم است ولی برای او پارتی بازی نمی‌کنم.

غلامرضا مرتضایی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره نتایج ضعیف تیم فرش آرا در لیگ برتر و حمایت هیات مدیره این باشگاه از مجید مرتضایی سرمربی تیم، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: در جلسه هیات مدیره همه به آینده تیم امیدوار بودند. همه اعضای هیات مدیره از نحوه بازی تیم راضی بودند ولی از نتیجه نه. تلاش ما این است تا با رفع نواقصی که از طرف باشگاه و یارگیری و نوع تفکری که در فوتسال داریم، تغییراتی ایجاد کنیم که به نتیجه برسیم.

وی ادامه داد: باید روی مسائل روحی و روانی تیم ما کار شود. امسال و قبل از شروع لیگ هیات مدیره کارخانه فرش آرا نظری برای تیم‌داری نداشت ولی بعد از صحبتهایی که مطرح شد، قرار شد با کاهش بودجه تیم‌داری کنیم. همین مساله باعث شد تا به سمت بازیکنان جوان و امید برویم. حالا قرار شده هیات مدیره حمایت بیشتری کند. البته باید بگویم یکسری از مشکلات داخل زمین از جمله داوری‌ها به ما ضرر رسانده است و ما دنبال ارسال مستنداتمان به فدراسیون فوتبال هستیم.

مدیرعامل باشگاه فرش آرا با بیان اینکه داوری‌ها در فوتسال بدتر از فوتبال است، تاکید کرد: البته این دلایل مختلفی دارد. فوتسال بازی لحظه‌هاست و برای همین ممکن است اشتباهات داور هم بیشتر باشد ولی گاهی اشتباهات به سمت یکسری از تیمها سوق پیدا می‌کند. من از تمام داوران می‌خواهم به تیمهایی که دنبال حاشیه‌سازی نیستند، کمک کنند! البته منظور من این نیست که به نفع این تیم‌ها سوت بزنند ولی این را بدانند که حق صرفا باتیم‌هایی نیست که به داوران فشار می‌آورند.

مرتضایی درباره شائبه حمایت از پسرش (سرمربی تیم) و اینکه مجید مرتضایی به این خاطر هنوز سرمربی فرش آرا است، یادآور شد: همه می‌دانند با ورود پسرم به فوتسال، تفکر جدیدی وارد این رشته شد! من کاری به شائبات و نظرات دیگران ندارم و به آنها توجهی نمی‌کنم. در هیات مدیره اعضای دیگری هستند که با مسائل فنی آشنایی دارند و وقتی صحبت می‌کنند اذعان دارند که تاکتیک‌های تیم ما را در در تیم‌های بزرگ نمی‌بینند!

وی در ادامه افزود: رابطه پدری و پسری در کار ما هیچ تاثیری نداشته است. ما تنها کار خوب می‌خواهیم؛ چه طرف ما آشنا باشد و چه غریبه. حتی در جلسه هیات مدیره بعضی دیگر از اعضا به من گفتند که با آوردن پسرت از فوتبال به فوتسال در حق وی اجحاف کردی!

مدیرعامل باشگاه فرش آرا در پایان گفت: در هر صورت من برای پسرم پارتی بازی نمی‌کنم. همانطور که گفتم اعضای هیات مدیره هم از نحوه بازی تیم راضی هستند و ان شاءالله که با کسب یک پیروزی روی نوار برد خواهیم افتاد.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *