Slide toggle

غلامعلی مرتضایی:استفاده همزمان از جوانان و پیشکسوتان امتیاز مثبت هیات فوتبال خراسان رضوی

مدیرعامل باشگاه فرش‌آرا مشهد که سالیان متمادی در سطح اول فوتسال ایران حضور دارد، در خصوص عملکرد یک ساله هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: کارنامه هیات فوتبال قابل قبول است.

غلامعلی مرتضایی ادامه داد: چند ماهی است که به خاطر کرونا ورزش دچار رکود شده و عملا فعالیت خاصی صورت نمی‌گیرد ولی قبل از شروع و گسترش ویروس کرونا اقدامات خوبی در هیات فوتبال استان شاهد بودیم.

وی افزود: مهم‌ترین مساله در این باره استفاده و بها دادن به نیروی جوان است که این موضوع خیلی خوب و در بهبود کار هیات فوتبال استان موثر بوده است، اما مساله دیگر که باعث امیدواری به ادامه موفقیت هیات فوتبال است، استفاده از تجربه بزرگان و پیشکسوتان استان می‌باشد و به نظر من در مجموعه کارنامه هیات فوتبال قابل قبول است.

وی تصریح کرد: امیدوارم روند رو به رشد هیات فوتبال بعد از کرونا ادامه داشته باشد و مجموعه هیات فوتبال با قدرت به کار خود ادامه دهند.

مدیرعامل باشگاه فرش‌آرا مشهد ادامه داد: شاید یک سال فرصت کافی برای قضاوت نباشد اما با احترام به تمام دوستان این اقدامات را در هیات‌های قبل کمتر دیده بودیم و اصولی توانسته تحولی محسوس ایجاد کند و این تغییرات به چشم دیده شده است؛ هر چند از مدیران قبلی هم که برای موفقیت فوتبال و فوتسال استان زحمت کشیدند، قدردانی می‌کنم.

مرتضایی با تشکر از حمایت‌های هیات فوتبال خراسان از باشگاه فرش‍‌آرا عنوان کرد: در مدت حضور اصولی خود باشگاه فرش‌آرا هم جهش داشته و بعضی از اقدامات معنوی اصولی مانند دیدار با بازیکنان و حضور در تمرین و مسابقات باعث دلگرمی ما، بازیکنان و کادر فنی می‌شود.

وی تصریح کرد: به نظر من باید ارتباط بهتر و عمیق‌تری با بخش خصوصی برقرار شود، کار و مدیریت ورزشی در خراسان رضوی سختی‌ها و مشکلات خاص خود را دارد خصوصا با شرایط سخت اقتصادی و رکودی که وجود دارد. هر چند اصولی در این‌ مدت تعامل خوبی با بخش خصوصی داشته اما این همکاری و تعامل باید بیشتر شود و از طرفی باید حمایت دستگاه‌های دولتی را داشته باشیم، از حمایت‌های شهردار و استاندار سپاسگزارم و امیدوارم این حمایت‌ها بیشتر شود.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

show