Slide toggle

غلامعلی مرتضایی:این قهرمانی باعث پیشرفت فوتسال خواهد شد

غلامعلی مرتضایی (مدیر عامل فرش آرا)پس از کسب عنوان قهرمانی تیم ملی فوتسال در گفتگویی باسایت باشگاه فرش ارا گفت:

تیم ملی بسیار خوب بازی کرد و نتایج بسیار ارزشمندی کسب شد.در دیدار فینال هم حساسیت بازی و فشار تماشاگر باعث شده بود که تیم ملی نتواند مانند دیگر دیدارها ظاهر شود.اما هماهنگی تیمی و تجربه بازیکن و مهم تر ازهمه،رهبری مناسب کادر فنی منجر به پیروزی در دیدار فینال شد و جام به ایران امد.

ما تا دیدار فینال مقتدرانه بازی کردیم و این اقتدار نشان داد که ما در فوتسال اسیا بی رقیب هستیم.اگر چه با ژاپن و تایلند بازی نکردیم ،اما تیم هایی که ژاپن و تایلند را برده بودند،شکست دادیم و اگر با انها هم بازی میکردیم این تیم ملی برنده میشد.

این موفقیت برای اهالی فوتسال خیلی خوب خواهد بود.باید از رسانه ملی تشکر ویژه داشته باشیم که پوشش مناسبی از این دیدارها انجام دادو  این پوشش، منجر به نمایش توانمندی تیم ملی و توانایی اهالی فوتسال شد و همین پخش زنده منجر به استقبال مردم از فوتسال میشود.

امیدواریم پس ار این پیروزی که مسئولان بازگشتند،جلسه هماهنگی برای شروع لیگ برگزار شود .که لیگ هر چه زود تر اغاز شود تا تیمی قوی تر حتی برای جام جهانی مهیا کنیم.

اگر چه این تیم ملی بسیار خوب بود،اما هنوز بازیکنان بسیار خوبی داریم که میتوانند در تیم ملی بازی کنند.اگر ۳ تیم هم از ایران شرکت میکرد میتوانست عناوین اول تا سوم را هم کسب کنند.اگر چه نظر سرمربی تیم بسیار ارزشمند است و بهترین ها را به این جام برده بود.

 

 

نمایش آواتار نویسنده

0 thoughts on “غلامعلی مرتضایی:این قهرمانی باعث پیشرفت فوتسال خواهد شد

 • محمد ابراهیمیفروردین ۲۲, ۱۳۹۵ at ۱۰:۵۵ ق.ظ

  با سلام و خسته نباشید میخواستم سئوال کنم اینکه شما تصمیم به واگذاری باشگاه دارید آیا درست هست یا خیر متشکرم .ابراهیمی هوادار فوتسال

  پاسخ دادن
  • باشگاه فرش ارا مشهدفروردین ۲۳, ۱۳۹۵ at ۱۱:۱۴ ب.ظ

   انشالله اخبار باشگاه در این خصوص به زودی اطلاع رسانی میشود.ممنون از حمایت شما

   پاسخ دادن
 • محمدحسینتیر ۱۰, ۱۳۹۵ at ۷:۴۹ ق.ظ

  با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم باشگاه برای لیگ جدید تست هم میگیره؟ با تشکر
  بازیکن فوتبال و فوتسال

  پاسخ دادن
  • رضا سالارمرداد ۶, ۱۳۹۵ at ۱۲:۵۴ ب.ظ

   زمان تست های اطلاع رسانی میکنیم

   پاسخ دادن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *