Slide toggle

غلامعلی مرتضایی:باید از تیم منصوری حمایت کرد

غلامعلی مرتضایی (مدیر عامل فرش آرا مشهد) درباره شرایط تیم منصوری گفت:

با قدمتی که  تیم منصوری دارد, حضور این تیم با ارزش  است و اگر نباشد از ارج وقرب لیگ کم میشود . باید کاری کنیم که این تیم بماند .تمام باشگاه ها و سازمان لیگ به این تیم فرصت بدهند تا منصوری بتواند خود را برای لیگ اماده کنید.
وی درباره انتقال این تیم گفت:این کار دانشگاه ازاد هم کار حرفه ای نبوده که تا اخرین روز خود را علاقمند نشان داده و در اخرین روز کنار کشیده است.در این حالت فرصتی برای منصوری هم باقی نماند که تیم را واگذار یا خودش تیم داری کند و این کار ضرر بزرگی به ارزش های فوتسال و امتیاز های لیگ برتر است و خدایی نکرده اگر توطئه ای باشد _که انشالله این گونه نیست _ که فرصت تیم داری از منصوری گرفته شود ،واقعا برای فوتسال باید تاسف خورد.

مترضایی درباره حق امتیاز این تیم گفت:امروز امتیاز فوتسال به اندازه یک دستمزد بازیکن ارزش ندارد و این مسله باید بررسی شود که چرا  امتیاز لیگ برتر فوتسال بی اعتبار شده !

وی در پایان گفت:در نهایت پیشنهاد میشود که یک هفته بازی های منصوری تعویق بیفتد که تیم با سابقه منصوری خود را مهیا کند و باشگاه ها هم باید مانند صنفی باشند که اگر یکی به مشکل برخورد ,از هم حمایت کنند .امیدوارم در نهایت این تیم با سابقه در فوتسال کشور باقی بماند.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *