Slide toggle

عیدی:میخواهیم سال به یاد ماندنی را رقم بزنیم

محمد عیدی در مورد تمدید قرارداد با  فرش آرا در گفتگو با سایت  فرش آرا گفت : من از دو تیم دیگر هم پیشنهاداتی داشتم ولی با توجه به شناختی که از مدیریت و مجموعه فرش آرا داشتم تصمیم گرفتم این فصل هم در خدمت تیم شهرم و مجموعه خوب فرش ارا باشم.

عیدی ادامه داد : تقریبا اسکلت اصلی تیم حفظ شده و با حضور اقای مرتضایی که از مربیان خوب و با دانش فوتسال کشور هستند، امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم و در بهترین جایگاه جدول قرار بگیریم.

عیدی در مورد شرایط لیگ و تیم ها گفت :لیگ ایران از لحاظ کیفی جز بهترین لیگ های دنیاست و امسال هم تیم ها با برنامه ریزی که داشتند با تمام قوا برای مسابقات حاضر می شوند و این کار ما را سخت می کند. ولی انشالله با تلاش مجموعه فرش ارا بتوانیم بهترین نتایج را کسب کنیم.

محمد عیدی در مورد میزان آمادگی اش گفت: از شنبه گذشته تمرینات تیم شروع شده و خودم هم با انگیزه و تمام توان در خدمت تیم هستم تا انشالله در کنار سایر بازیکنان و کادر فنی بتوانیم یک فصل بیاد ماندنی برای مردم خراسان رقم بزنیم

از کادر فنی سال گذشته، جناب اقای حسن زاده و شفیعی و تقوی که به خیلی کمک کردند، تشکر می کنم. انشاالله همیشه سلامت و موفق باشند.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *