Slide toggle

صحبتهای شمسایی و ناظم الشریعه در مورد کشاورز و نظری

پس از اعلام لیست مدعوین به تیم ملی فوتسال حواشی کوچکی در مورد دعوت شدن یا نشدن چند بازیکن ایجاد شد. مصطفی نظری که به تیم ملی دعوت شده بود از اردو کناره گیری کرد.
وحید شمسایی در خصوص این موضوع گفت :نظری با افراد زیادی صحبت می‌کند و با من در این زمینه صحبت کرده است. من با ناظم‌الشریعه در خصوص مسائل زیادی صحبت کردم که یکی از آنها مصطفی نظری بود. با توجه به اینکه اسم نظری برای گرفتن ویزا به سفارت ایتالیا داده نشده بود و او فقط برای بازی با روسیه به تیم ملی دعوت شد وی صلاح دانست که انصراف بدهد من هم معتقدم نظری گلری نیست که بخواهد تست شود.

وی افزود:‌ نظر شخصی من این است که حرکت جالبی نبود زیرا نظری امتحانش را در لیگ و مسابقات گذشته پس داده و نیازی به محک زدن ندارد البته صمیمی و محمدی هم دروازه‌بانان بسیار خوبی هستند و این حق ناظم‌الشریعه است که گلر خود را انتخاب کند اما شأن بازیکن هم باید حفظ شود. نظری فکر کرد که شخصیتش زیر سؤال می‌رود و صلاح دانست که نرود. می‌دانم که او همواره سرباز تیم ملی است.

شمسایی در مورد عدم دعوت محمد کشاورز یادآور شد: انتظار داشتم که کشاورز به تیم ملی دعوت شود او بازیکن بزرگی است و همواره مثمرثمر است اینکه تیم ملی جوان شود بسیار خوب است اما باید بازیکنان با تجربه هم در کنار تیم حضور داشته باشند به هر حال سلیقه سرمربی بوده و او تصمیم می‌گیرد که چه بازیکنانی را دعوت کند.

ناظم الشریعه درباره اینکه وحید شمسایی عنوان کرده است انتظار داشته محمد کشاورز به تیم ملی دعوت شود، گفت: کشاورز که بازیکن بسیار بزرگی است ولی چند هفته مصدوم بود. خود وحید هم می‌داند که باید کار را اصولی انجام داد.

وی در خصوص این صحبت‌های شمسایی درباره مصطفی نظری که «با توجه به اینکه اسم نظری برای گرفتن ویزا به سفارت ایتالیا داده نشده بود و او فقط برای بازی وی صلاح دانست که انصراف بدهد من هم معتقدم نظری گلری نیست که بخواهد تست شود،» گفت: قرار نبود نظری در تیم ملی تست شود. به هر حال پیراهن تیم ملی مقدس است و هر بازیکنی که اعتقاد داشته باشد می‌آید و کارش را انجام می‌دهد.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

show