Slide toggle

در روزی که فرش آرا میتوانست دست پر به مشهد برگردد،با کمترین فاصله نتیجه را به گیتی پسند واگذار کرد تا حسرت موقعیت های از دست رفته ،بر دل مشهدی ها بماند.

گیتی پسند که میدانست برای اینکه در جمع صدرنشینان باقی بماند،از کوچکترین اشتباهات فرش آرا استفاده کرد و ۲-۱ به پیروزی رسید.

هنوز دقیقه اول به پایان نرسیده بود که گیتی ها توسط اسماعیل پور به گل رسیدند.اما در ادامه بازی ،فرش ارا کنترل باری را در دست گرفت .اما به گلی دست نیافت و گیتی هم نتوانست تعداد گلهای خود را افزایش دهد.نتیجه ۱-۰ در پایان نیمه اول ثبت شد.

نیمه دوم با فرصت های پیاپی که فرش آرا از دست میداد  در حال گذر بود که باز هم استفاده از موقعیت ها به داد تیم اصفهانی رسید و جاوید گل دوم را به ثمر رساند.در ادامه باز هم فرش آرا حملات خود را ادامه داد.در حالیکه لحظات پایانی را فرش آرا با تاکتیک پاور پلی بازی میکرد،توسط عبدالهی به گل رسید،اما زمان دیگری برای جبران گل دوم نماند و نتیجه ۲-۱ در پایان این بازی به سود گیتی پسند ثبت شد.

مجید مرتضایی در پایان این بازی گفت:بازی خیلی تاکتیکی و بابرنامه بود و ما هم خیلی روی این بازی برنامه‌ریزی کرده بودیم که از نقاط ضعف گیتی‌پسند استفاده کنیم.

وی افزود: موفق شدیم موقعیت‌های زیادی را روی دروازه گیتی‌پسند ایجاد کنیم اما متاسفانه از فرصت‌ها استفاده نکردیم هرچند گیتی‌پسند همیشه تیم خوبی بوده و امتیازگیری در برابر این تیم دشوار است.

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا مشهد گفت: در این دیدار فقط نبود تماشاگران مایه تاسف بود که از دیدن چنین مسابقه تماشایی و زیبایی محروم شدند.

وی درباره داوری این دیدار بیان کرد: داوری خوب بود اما فقط به نظر من در صحنه گل نخست اشتباه کرد و بقیه زمان بازی را خوب اداره کرد و اگر هم مشکلی بود برای هردوتیم بود؛ اما در صحنه‌ای که بازیکن ما بلاک شد مقداری مشکوک بود و همان توپ وارد گل شد.

مرتضیایی درباره دیدار هفته آینده تیمش تصریح کرد: بازی سختی در مشهد مقابل آذرخش داریم و امیدواریم بتوانیم ۳ امتیاز آن دیدار را بگیریم و بعد با خیال راحت برای رتبه‌های بالاتر جدول تلاش کنیم.

رضا لک هم گفت: بازی سختی بود. به ویژه در این هفته‌های اخیر که تلاش برای قهرمانی کار را برای ما بسیار دشوار کرده است.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان گفت: البته در این دیدارخوب می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم و بار روانی را کم کنیم تا راحت‌تر بازی را ادامه دهیم اما بازی سخت پیش رفت ولی به هرحال توانستیم در روزی که نیاز به ۳ امتیاز داشتیم بازی را ببریم.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *