Slide toggle

هفته سیزدهم لیگ برتر که آخرین هفته دور رفت بازی ها بود ،با نتیجه مساوی بین دو تیم فرش آرا و شهروند ساری به پایان رسید.

فرش آرا که تا به حال نتوانسته بود نتایج دلخواه خود را کسب کند،اگر چه ۳ بازیکن اصلی خود را ( احمدپور – احمدنیا – سعادتی) را به همراه نداشت ،اما با تمام قوا پا به میدان گذاشت و در حملات اول بازی توانست خیلی زود به گل دست یابد.سیو بی نظیر حامد سنایی که امروز در درون دروازه فرش آرا ایستاده بود ،و پاس او ، منجر به گلی شد که علی عبدالهی به ثمر رساند.

اما در ادامه تیم ساروی هم که شرایط خوبی در جدول نداشت به بازی برگشت و دو گل توسط امیر رسولی نیمه اول را ۲-۱ به سود شهروند به پایان رساند.

در نیمه دوم هم ضربه های فرش ارا توسط عبدالهی و اسعدی به تیر خورد و بعد دستیاران توانست گل سوم شهروند را به ثمر برساند.

اما پس از این گل بود که طوفان ۱۵ دقیقه ای فرش آرا آغاز شد و حملات بی جانبه بازیکنان فرش ارا خیلی سریع تیم ساروی را ۵ خطایی کرد.در ادامه شوت بی نظیر شریف زاده هم فاصله را کم کرد و هم شور و هیجان را به سالن اورد و تنها یک دقیقه بعد ،شوت سرکش اسعدی گل سوم و تساوی فرش آرا شد.

در این لحظات ،هیجان بازی در بالاترین درجه خود بود ،تا اینکه دستیاران گل چهارم شهروند را به ثمر رساند.اما فرش آرایی ها که برای باخت به میدان نیامده بودند،با حملات خود و نفوذ مجید خزایی توانستند دروازبان شهروند را مجبور به خطا کنند که ضربه پنالتی را شریف زاده زد تا نتیجه ۴-۴ شود.

در ۴۴ ثانیه به پایان بازی خطای ششم تیم ساروی ،پنالتی نقطه دوم را برای فرش ارا داشت که ضربه شریف زاده را دروازبان شهروند دفع کرد تا نتیجه همان ۴-۴ بماند.

حاشیه:

این دیدار  به یاد هادی نورزوی ،کاپیتان فقید پرسپولیس ،با یک دقیقه سکوت و نثار فاتحه آغاز شد.

در روزی که امیر احمد پور دروازبان فرش ارا به علت ۳ اخطاره بودن غایب بود ،حامد سنایی فوق العاده کار کرد و ۳ سیو بی نطیر داشت که یکی از همین سیو ها منجر به ضد حمله و گل شد.اما در ادامه حامد سنایی مصدوم شد و علی رحیمی ،دروازبان تیم امیدهای فرش آرا برای اولین بار در دروازه ایستاد و در دو صحنه عالی کار کرد.در پایان بازی به علت ضربه ای که به سنایی برخورد کرده بود ،حافظه او مختل شده بود و تا ساعاتی بعد از بازی ،حوادث بازی را به یاد نمی آورد.این حرکت بازیکنان شهروند به روی سنایی از دید داور پنهان ماند و هیچ خطایی را نگرفت.

سرپرست تیم ساروی مدام به هر حرکت و سوت داوران اعتراض میکرد و حتا در لحظه ای تیمش را بیرون کشید.پس از این صحنه تمام تیم ساروی در درون زمین بودند و هنروری ( نماینده فدراسیون) که نماینده ای مقتدر  هم هست ،تا حد ممکن مماشات کرد ولی در نهایت سرپرست شهروند  را از روی نیکمت اخراج کرد.

در صحنه از این بازی داور به اشتباه برای فرش آرا کرنر گرفت و  در حالیکه تیم فرش آرا به نتیجه احتیاج داشت ،بازیکن فرش آرا ( شریف زاده) توپ را به بیرون زد تا اشتباه داوری را جبران کند.

در  پایان این بازی تعدادی از تماشاگران به مدیر عامل تیم فرش آرا گفتند که به جای خرید بازیکن جدید،افرادی را استخدام کند که مانند دیگر تیم ها مدام اعتراض کنند تا داوران را تحت تاثیر بگذارند.

مانند همه دیدار های گذشته ،هواداران فرش آرا علی رغم نتیجه مساوی ،بازهم در پایان این تیم را تشویق کردند.

پس از پایان بازی، یکی از بازیکنان تیم ساروی با لگد، به در رختکن زد که مسولین این تیم اجازه ورود مسولان سالن بهشتی را به رختکن و چک کردن این درب ندادند و در نهایت با وساطت مدیر عامل فرش آرا ین قضیه به پایان رسید.

مدیر عامل فرش ارا (غلامعلی مرتضایی) در پایان بازی در رختکن تیم حاضر شد وبه خاطر بازی نیمه دوم از هم انها تشکر کرد و گفت که فارغ از نتایج نیم فصل اول ،نیم فصل دوم را با تمام توان بازی کنید و اگر مانند نیمه دوم این دیدار باشید حتما در جدول پیشرفت چشمگیری خواهید داشت.

ضمن اینکه با اشاره به جو سازی های اخیر بر علیه فرش آرا گفت که بازیکنان به این موارد توجه نکنند و به موقع باشگاه جواب این افراد را خواهد داد.

محسن زارعی که برای اولین بار در ترکیب فرش ارا حاضر بود ؛در دقایق حضورش نشان داد که پس از هماهنگی بیشتر ،میتواند در نیم فصل دوم به تیمش کمک کند.

سنایی و اسعدی از فرش آرا و منتظر – کرد – شه نامی از شهروند اخطار گرفتند.

مجید مرتضایی در پایان بازی گفت: ما در نیمه اول خوب نبودیم.اما در نیمه دوم و به ویژه ۱۵ دقیقه اخر عالی کار کردیم و از بازیکنانم که با تمام توان بازی کردند تشکر میکنم.اما باید در نیم فصل دوم امتیازات خانگی را کامل بگیریم.

مهدی ابطحی هم گفت: هر دو تیم موقعیت های خوبی داشتند و ما نیاید میگذاشتیم که فرش آرا به سمت دروازه ما حمله کند که در لحظاتی موفق بودیم.

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *