Slide toggle

شمسایی: تجربه ما به جوانی فرش آرا چربید!!

هفته ششم لیگ برتر فوتسال ،با پیروزی دقایق پایانی تاسیسات دریایی ،به پایان رسید.

در روزی که تیم فرش آرا با حمایت ۲۰۰۰ تماشاگر خود آماده پیروزی بود ،تنها ۳ دقیقه کم آورد تا تیم با تجربه تاسیسات دریایی ،۳ امتیاز را به تهران ببرد.

در نیمه اول ابتدا وحید شمسایی در دقیقه ۱۳ گل اول را به ثمر رساند.اما در همین نیمه مثلت تیمی فرش آرا منجر به گل رضا صوفی شد تا این نتیجه در پایان نیمه اول ثبت شود.در نیمه دوم و همان دقیقه اول دوباره شمسایی گلزنی کرد.اما در ادامه ،فرش آرا ،میدان را از تیم با تجربه تایسات گرفت تا در کنار هنرنمایی دروازبان خود امرر احمد پور ،دو بار متوالی توسط سعید سروری و علی عبداللهی به گل برسد.تاسیسات که بازی را باخته میدید ،در دقایق پایانی تیم خود را ۵ نفره کرد و توانست با توجه به تجربه فراوان بازیکنانش ،حسن زاده و کشاورز ،دو گل بزند وبازی را ۴-۳ ببرد.

در پایان این دیدار شمسایی گفت: بازی برابر فرش آرا و در مشهد همیشه سخت بوده.ما میدانستیم بازی سختی خواهیم داشت.فرش آرا در محدوده جولی قرار دارد که حقش نیست.ما توانستیم با توجه به تجربه خود این تیم جوان را شکست دهیم و در صدر باقی بمانیم.

مرتضایی هم در پایان بازی گفت: تماشاگران از این بازی لذت بردند.اما من وباشگاه هیچ لذتی نبردیم.ما باید نتیجه بگیریم و بازی زیبا به کار ما نمی اید.۵ بازی زیبا انجام دادیم و همه اعتراف کردند که بازی فرش آرا زیبا بوده ،اما نتیجه چیز دیگری بوده.ضمن اینکه خطاهای مابه برای ما اخراج و برای حریفان ما ادامه بازی را دارد.ما به بازی ها برمیگردیم و طبق وعده ای که دادیم حتما در میان رتبه های ۵ تا دهم جدول خواهیم بود.

حاشیه:

در ابتدای بازی ،تایمر اسکوربورد به مشکل خورد و دقایقی بازی متوقف شد تا درست شود.

سعید سروری که گلی زیبا به ثمر رسانده بود ،بر اثر کارت زرد دوم ،اخراج شد.در دو دقیقه ای که فرش ارا ۴ نفره بود،دفاع منتقی این تیم باعث شد که تاسیسات نتواند گلی به ثمر برساند.

پس از گل چهارم  تاسیسات ،حرکت ناپسند کشاورز که رو به سوی نیمکت تیم فرش ارا دستانش را مشت کرد منجر به اعتراض تماشاگران شد.

در این دیدار حدود ۲۰۰۰ تماشاگر در سالن حاضر بودند و حتا پس از شکست هم بازیکنان و تیم شهر خود را تشویق کردند.

 

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *