Slide toggle

هفته چهاردهم لیگ برتر با کسب ۳ امتیاز خانگی فرش آرا به پایان رسید

در شروع نبم فصل ؛فرش آرا توانست با پیروزی برابر یاسین قم ،شرایط را در آغاز مجدد لیگ ؛بهتر کند.

این دیدار که برای هر دو تیم شرایط ویژه ای داشت ؛با میان داری فرش آرا و شوت های سرکش بازیکنانش آغاز شد تا در نهایت از همین روش و توسط قدرت بهادری گل اول به ثمر برسد.

پس از این گل در یک صحنه مشکوک؛داور دفع توپ حسین عظیمی را خارج از محوطه تشخیص داد و همین ضذبه ایستگاهی منجر به گل اطمینان باری قمی ها  شد تا نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد.

نیمه دوم با تسلط کامل فرش آرا همرا بود.اما بی  دقتی ها منجر به این نشد که گل های فرش آرا به ثمر یرسد تا اینکه خطای قاسمی کاپیتان یاسین پیشرو بر روی مجید خزایی ،گل دوم را در پی داشت که مثل همیشه شهرام شریف زاده توانست پنالتی خود را به گل تبدیل کند.

در ادامه بازی بسیار زیبا و حساس دنبال شد که دو موقعیت فوق العاده توسط بازیکنان فرش آرا از دست رفت تا این دیدار با همین نتیجه به پایان برسد.

حواشی:

 • این دیدار مهمانان ویژه داشت.صبوریان ( مدیر کل ورزش وجوانان استان) – یوسفی (مدیر تربیت بدنی استان قدس رضوی) – فتحی نیا ( فرماندار تربت حیدریه) – امینی (رییس اداره کل ورزش وجوانان تربت حیدریه) – کریمیان ( مدیر عامل باشگاه مقاومت شهرداری مشهد) – حیدریان ( عضو هیات مدیره باشگاه فرش آرا ) – حسین طیبی (لژیونر مشهدی فوتسال ) – رحمانی (مدیر عامل یاسین قم ) – انصاری فر(مشاور مدیر عامل یاسین قم)که در کنار مدیر عامل فرش آرا این دیدار را به تماشا نشستند
 • این دیدار به صورت زنده از شبکه های خراسان رضوی و ورزش پخش شد و شاید طلسم پخش سراسری فوتسال با رایزنی باشگاه فرش آرا بالاخره شکسته شده باشد.
 • اعتراض هر دو تیم به داوری منجر به توقف بازی در نیمه دوم شد.
 • در دقایقی از روی نیمکت یاسین قم برای ایجاد تشنج در بازی ،بطری اب پرتاب کردند که ناظر و نماینده فدراسیون این صحنه را دیدند و به فرد خاطی تذکر جدی دادند.
 • تماشاگران مشهدی مثل همیشه از تیم خود حمایت کردند و بازیکنان و کادر فنی هم در پایان بازی به سمت انها رفتند .
 • مجید مرتضایی سرمربی فرش ارا در ۱۵ ثانیه مانده به پایان بازی از زمین مسابقه اخراج شد
 • بیش از ۱۰۰۰ نفر از نزدیک این دیدار را تماشا کردند

 

نمایش آواتار نویسنده

One thought on “شروع دوباره با ۳ امتیاز

 • m.j.nدی ۳, ۱۳۹۵ at ۴:۲۸ ب.ظ

  خدا رو شکر بازی زیبا رو از نزدیک تماشا کردم اما از همه قشنگتر شوت سرکش آقا قدرت بود که گل شد دروازه بان با با اینکه پرواز بلندی داشت نتونست جلو این توپ رو بگیره

  پاسخ دادن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *