Slide toggle

هفته اول لیگ برتر فوتسال با پیروزی ۴ گله فرش ارا به پایان رسید.

در هفته اول لیگ برتر که فردوسی میزبان فرش آرا بود ،نتیجه به سود فرش آرا به پایان رسید.در حالیکه هر دو تیم موقعیت های گلزنی متعدد دیگری هم داشتند و تنها ۵ گل در این دیدار فنی و سخت به ثمر رسید.

در حالیکه ۸ دقیقه از بازی گذشته بود ،خطای پشت محوطه گلر برای فرش ارا به دست آمد که سعادتی با ضربه ای محکم دروازبان و مدافع فردوسی را مقهور خود کرد.در ادامه فردوسی حمله کرد .تا اینکه ابراهیم حاجتی توانست دروازه فرش ارا را باز کند.اما هنوز دو دقیقه نگذشته بود که فرش ارا توسط عبدالهی توانست گل دوم را به ثمر برساند.در این نیمه هر دو تیم ۵ خطای شدند که ابتدا پنالتی نقطه دوم را برای فرش آرا سعادتی به بیرون زد و پنالتی نقطه دوم فردوسی را عجم به تیر دروازه زد.

در نیمه دوم بازی درگیرانه ادامه داشت وفرش آرا از موقعیت های خود استفاده نکرد وفردوسی هم دو بار به تیر دروازه زد.اما دو دقیقه اخر بازی نتیجه را کاملا تغیر داد.ابتدا در دقیقه ۳۷ شهرام شریف زاده با ضربه ای دیدنی ومحکم گل سوم را به ثمر رساند.در این دقیقه فردوسی از تاکتیک پاورپلی استفاده کرد که در همین دقایق فرش ار میتوانست ۳ بار به گل برسد که در نهایت دوباره شریف زاده با گل دوم خود ؛تیمش را ۴ گله کرد.

مجید مرتضایی در پایان بازی گفت:به بچه های تیمم تبریک میگویم.زحمت کشیدند ومزد زحماتشون رو هم گرفتند.فردوسی هم تیم خوبی بود.اما اینبار نوبت ما بود که ۳ امتیاز را بگیریم.

حاشیه: سالن برگزاری مسابقه انقدر گرم بود که به قول تماشاگران به کوره اتش شبیه  شد.در اواسط نیمه دوم درب اضطراری سالن را باز کردند که کمی هوا تغیر کند.

در این بازی تیم فردوسی نام کسی را به عنوان سرپرست تیم اعلام نکرده بود.

تها کارت زرد ای دیدار را علی اسعدی از تیم فرش ارا گرفت.

این دیدار اگر چه از حساسیت های دربی برخوردار بود،اما دو تیم در فضایی دوستانه و ورزشی دیدار کردند و هیچ مورد حاشیه ای در این بازی به وجود نیامد.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *