Slide toggle

سالار : بهترین هواداران را داریم.

مدیر رسانه‌ای باشگاه فرش‌آرا مشهد گفت: طبق نظر ۱۵۰ کارشناس هواداران فرش‌آرا به عنوان بهترین هواداران فوتسال در ایران شناخته می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان با پایان یافتن لیگ برتر فوتسال و استقبال هواداران از دیدارهای خانگی این تیم، رضا سالار در خصوص فعالیت‌های باشگاه فرش‌آرا برای ارتباط با هواداران اظهار کرد: سامانه ۱۰۰۰۲۳۰۱ برای ارتباط باشگاه و کانون هواداران با طرفداران تیم فوتسال فرش‌آرا از سال گذشته راه‌اندازی شده‌است که تمام اطلاعات و اخبار مربوط به تیم از طریق همین سامانه در اختیار هواداران قرار می‌گیرد.

وی افزود: در کل رقمی معادل ۱۵۰۰ تا ۱۶۰۰ پیامک به صورت ثابت هر هفته داشته‌ایم که این افراد معمولا همان هوادارانی هستند که برای تماشای بازی فرش‌آرا به سالن شهید بهشتی می‌آیند. ضمن اینکه جالب است بدانید جزو معدود تیم‌هایی بوده‌ایم که از ۱۳ بازی خانگی خود در مشهد در ۸ یا ۹ مسابقه بلیط‌ فروشی داشته‌ایم و با وجود این موضوع باز هم تعداد قابل توجهی تماشاگر به سالن آمده‌اند.

سالار با اشاره به علاقه فوتسال‌دوستان خراسانی به فرش‌آرا تصریح کرد: خوشبختانه این علاقه هواداران فوتسال به فرش‌آرا است که برای تماشای مسابقاتش از نزدیک حاضرند هزینه بلیط هم بپردازند، البته در ۲، ۳ مسابقه در این فصل هم بلیط‌فروشی نداشتیم اما از حیث فروش بلیط تنها در شهر ساری، تیم شهروند از این نظر با ما برابری می‌کند.

مدیررسانه‌ای تیم فرش‌آرا خاطرنشان کرد: با توجه به ارتباط صمیمانه‌ای که بین باشگاه و هواداران وجود دارد، خوشبختانه شناخت مناسبی وجود دارد و می‌بینید که نتیجه این شناخت همین می‌شود که یک فصل بدون حاشیه را در مشهد سپری می‌کنیم. تنها در بازی با تاسیسات آن هم به لطف همشهری‌ها تاحدودی جو متشنج شد اما خوشبختانه حواشی همان بازی هم خیلی زود کنترل شد تا اتفاقات آن ادامه‌دار نشود.

وی در خصوص نظرات مردمی و محتوای پیامک‌های مردم نیز گفت: ارتباط بین هوادار و بازیکن تیم هم از طریق این پیامک‌ها برقرار است و برای هر بازی به بازیکنان اطلاع داده می‌شود که به چه میزان هواداران از بازی آنها راضی بوده‌اند و از کدام بازیکن راضی و از چه کسی ناراضی بوده‌اند.

سالار با مقایسه جو سالن شهید بهشتی با سایر سالن‌های کشورمان تاکید کرد: برای همان بازی با تاسیسات همگی ما به سمت هواداران رفتیم و موضوع سریعا ختم به خیر شد اما برای مثال در قم، پس از آنکه اختلاف تیم ما و ماهان تندیس زیاد شد، هواداران آنها شروع به تشویق حسن‌زاده کردند و کار به جایی رسید که تعدادی از هواداران توسط پلیس از سالن به بیرون هدایت شدند و حتی از اسپری فلفل و گاز اشک‌آور هم استفاده شد. در مشهد آنقدر از نظر میزبانی خوب برخورد کرده‌ایم که به گواه نظر ۱۵۰ کارشناس فوتسال تیم فرش‌آرا بهترین هوادار و بهترین میزبانی را داشته‌است.

سالار با اشاره به احساسات هواداران فرش آرا نسبت به این تیم پیامک یکی از هواداران باشگاه را نشان داد که متن آن به شرح زیر است:

«من یک تماشاگرم یک هوادار، در سرما و گرما، در برف و باران، یک تنه پای تیمی ایستادم که انگیزه جوانان شهر من است. آمدم و با خنده هایشان خندیدم و در گریه های بچه های تیم محبوبم شریک شدم .

هر کجا که کم آورد با همه وجود حمایتش کردم و فریاد زدم که تلاشت برایم مهم است نه مقامت.

فریاد زدم برای جوانانی که با غیرت و تعصب تلاش کردند و مزد جوانی شان پاسخ به اعتماد شما بود.

من یک تماشاگرم، یک هوادار که تیم شما باعث شد ساعتی از روزم را به باطل نگذرانم.

تیمی که شما عامل آن هستید باعث شد تا من هر دو هفته یک بار با همه وجود رو به درگاه امام رضا (ع) بایستم و صلوات خاصه اش را زمزمه کنم.

تیم شما عشق من است و من یک هوادار باقی خواهم ماند حتی اگر در میانه های جدول باشد. انگیزه ای که تیم شما در دل جوانان شهر من ایجاد کرده باعث می شود تا همواره هوادار شما بمانم… یا علی»

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *