Slide toggle

رایی که همه اهالی فوتسال را خوشحال کرد

پس از تایید نتیجه ۲-۱ دیدار فرش آرا و مس سونگون ،یک نکته بسیار خوب مشخص شد.اینکه فدراسیون مستقل از تمام حواشی تصمیم گیری میکند.

غلامعلی مرتضایی(مدیر عامل فرش ارا ) پس از این حکم گفت: خوشحالم که رای واقعی و به دور از هر حاشیه و جنجال صادر شد.این رای استقلال فدراسیون را نمایان کرد و تیمی مانند ما را که بدون حنجال به کار خود میپردازد  امیدوار به اینده کرد.حتی این حکم تمام اهالی فوتسال را خوشحال کرد.ضمن اینکه دیروز تماشاگران ما در نهایت احترام ،پس از اینکه اعلام شد نتیجه روز دیگری ابلاغ میشود ،بدوم هیج حرفو  حدیثی سالن را ترک کردند و این استقلال بفدراسیون میتواند در اینده هم حس اعتماد را به تماشاگران انتقال دهد.

مجید مرتضایی (سرمربی فرش آرا ) هم گفت:خوسحالم که رای داور میدان تایید شد.این حکم یعنی قضاوت درست داور بین المللی ما و اعتبار جامعه داوری.یعنی نتیجه بازی تنها در میدان مشخص میشود و این برای همه اهالی فوتسال خبری خوب بود.

سبد اکبر تقوی (سرپرست فرش آرا ) هم گفت: فدراسیون با تصمیمی درست و منطقی خیال همه را راحت کرد.خوشحالم که حق این تیم که در میدان تمام تلاش خود را انجام داده بود ،پایمال نشد.ضمن اینکه اعلام سریع و قطعی نتیجه هم جای تقدیر و تشکر دارد.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *