Slide toggle

در ۶ ثانیه ،۶ امتیاز دربی ها برای فرش آرا ماند

هفته چهاردهم لیگ برتر فوتسال ،دربی دیدنی و حساس مشهد را فرش آرا به سود خود خاتمه داد.

دربی مشهد در دو سال گذشته جزو دیدنی ترین دربی های فوتسالی بوده که در هیچ کدام از ۴ بازی نتیجه مساوی نداشت و این بار ،فرش آرا توانست هر دو دیدار رفت و برگشت را به سود خود خاتمه دهد.

در این دیدار که در حضور بیش از ۱۵۰۰ تماشاگر علاقمند به فوتسال در سالن شهید بهشتی انجام شد ،در نهایت نتیجه ۳-۲ به سود فرش آرا به پایان رسید.

در این دیدار ابتدا فردوسی بود که توسط سهرابی به گل رسید و علی رغم مالکیت توپ و لحظات خطرناک توسط فرش ارا ؛اما همین نتیجه در پایان نیمه اول ثبت شد.در نیمه دوم هم حملات فرش ارا راهی به گل نداشت تا اینکه شوت فاخر  گل دوم فردوسی را به ثمر رساند.

اما از این لحظه بود که حملات همه جانبه فرش آرا به نتیجه رسید و ابتدا مجید خزایی پاس سعادتی را به گل اول بدل کرد.دوباره در دقیقه ۳۵ این مجید خزایی بود که گل دوم خودش وتیمش را به ثمر رساند.در این دقایق بازی به اوج هیجان خود رسیده بود و هر دو تیم به نوبت از تاکتیک ۵ نفره استفاده کردند که در این دقایق ،ضربه محسن زارعی هم میتوانست به گل بدل شود که که میلیمتری از بالای دروازه رد شد.

اما در حالیکه تنها ۶ ثانیه به پایان بازی مانده بوده ،سماجت شریف زاده روی خط دروازه فردوسی ،گل سوم و پیروزی را برای فرش آرا به ارمغان اورد.

حاشیه:

در این دیدار ،تماشاگران دو تیم نشان دادند که در حالیکه رقیب هم هستند ،اما از دایره ادب واحترام خارج نمیشوند و تا پایان بازی تنها تیم های خود را تشویق کردند.

این دیدار مهمانان ویژه داشت.صبوریان( مدیر کل سازمان ورزش وجوانان استان) – ولی پور( معاون ورزشی اداره کل) – پور رضایی( رییس اداره کل ورزش وجوانان مشهد) و اعضا هیات مدیره باشگاه فرش ارا در سالن حضور داشتند.

علی عبدالهی و سروش احمد نیا از فرش ارا و ناصر عجم (به علت اعتراض به داوری) کارت زرد گرفتند.

در پایان این بازی مدیر عامل فرش ارا و سعید جوشش در رختکن تیم حاضر شدند  و غلامعلی مرتضایی بابت کسب اولین پیروزی در سالن شهید بهشتی به بازیکنان خود پاداش داد.

جالب ترین نکته پس از بازی اتفاق افتاد که چندین سایت ورزشی و البته خبر ورزشی سیما ،نتیجه دیدار را ۲-۲ اعلام کردند و جدول را هم بر همین اساس تصحیح کرده بودند.

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *