Slide toggle

در هفته سوم لیگ برتر فوتسال،کی ،چی گفت؟

در هفته سوم لیگ برتر ،کی ،چی گفت….

پس از پایان هر هفته از بازی ها ،مربیان حرف های جالبی میزنند که در این بخش خلاصه ای از این گفته ها را میخوانیم.

یاسین پیشرو قم ۲- تاسیسات دریایی ۳

وحید شمسایی پس از پیروزی سه بر دو تیمش مقابل یاسین پیشرو قم در هفته سوم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دلیل حضور ما در جام باشگاه‌های آسیا نیاز به کسب سه امتیاز و حفظ آمادگی و شرایط بدنی بازیکنان داشتیم که خوشبختانه به هر دوی آنها دست پیدا کردیم.

وی با بیان اینکه عملکرد خوبی مقابل یاسین پیشرو قم داشتیم، عنوان کرد: زمانی که سه بر صفر از حریف خود پیش افتادیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر رسانیم اما به دلیل ترس از مصدومیت بازیکنان و حفظ نتیجه عقب‌نشینی کردیم که کار اشتباهی بود ولی به هر حال خوشحالم که توانستیم پیروز این مسابقه باشیم.

سید مهدی غیاثی پس از شکست سه بر دو تیمش مقابل تاسیسات دریایی تهران در هفته سوم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: چرا یک داور ضعیف را جایگزین سه داور نخبه آسیایی می‌کنند که موجب وقوع اتفاقات در این دیدار شود؟
وی ادامه داد:‌ در هر دو بازی گذشته تیم تاسیسات دریایی درگیری به وجود آمده است و امروز هم شاهد چنین چیزی بودیم.

سرمربی تیم یاسین پیشرو با بیان اینکه تیم مقابل ما زمانی که زیر فشار بود توسط نیمکت‌نشینانش روی زمین مسابقه آب ریخت، عنوان کرد: من این نوع پیروز شدن را نمی‌پسندم چون کار ناپسند آنها ۱۰ تا ۱۵ دقیقه زمان بازی را متوقف کرد.

 

غیاثی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه حضور تاسیسات دریایی در جام باشگاه‌های آسیا در نحوه قضاوت داوران تاثیر داشته است یا خیر، گفت: قطعا موثر است؛ اتفاقاتی می‌افتد در فوتسال ما می‌افتد که نمی‌خواهم آنها را بگویم اما همه می‌دانند که قضاوت بازی این هفته ما ضعیف بود.

 

وی با تاکید بر اینکه داوری متناسب با بازی حساس ما و تاسیسات دریایی انتخاب نشده بود، اظهار کرد: ابتدا قرار بود داوری که بازی ناتمام هفته قبل تاسیسات و شهید منصوری قرچک را قضاوت کرد برای این دیدار بگذارند که شب گذشته کمیته داوران متوجه شد و آن داور را تغییر داد.

 

سرمربی تیم یاسین پیشرو افزود: باید یک بازیکن تاسیسات دریایی از زمین اخراج می‌شد و یک پنالتی به سود ما اعلام می‌کردند که اگر این اتفاقات می‌افتاد قطعا پیروز مسابقه بودیم.

————–

آذرخش بندرعباس ۳- گیتی پسند ۹

خوراکچی با بیان این مطلب که آذرخش بهترین هواداران را دارد گفت: تماشاگران آنقدر با ما خوب برخورد کردند که ما احساس می کردیم که در خانه خودمان بازی می کردیم.

وی گفت : وقتی گل اول را در ثانیه های اول بازی به ثمر رساندیم کار برای  ما آسان و برای آذرخش سخت شد.

وی بیان داشت: بازیکنان و کادر فنی باید دیگر از حال و هوای لیگ یک و دو بیرون بیایند زیرا دنیا لیگ یک با لیگ برتر فرق زیادی دارند.

سرمربی تیم گیتی پسند گفت: آذرخش با وجودی که ٩ گل از ما دریافت کرد اما تیمی است که خط حمله خوبی دارد و اگر در خط دفاعی و دروازه کمی بهتر کار کند در بازی های آینده تیمی خطرناکی خواهند شد.

خوارکچی تجربه بالای بازیکنانش و گوش کردن آن ها به دستورات تاکتیکی را عامل موفقیت تیمش را دراین بازی دانست و گفت: اگر می خواهیم جزو تیم های مدعی باشیم باید تمام بازی ها این گونه بازی کنیم.

سرمربی آذرخش سرخون ضمن عذر خواهی از هواداران خوب هرمزگانی گفت: بدترین بازی دوران حضورم در آذرخش از سوی بازیکنانم را دیدم. بابت این بازی بد خجالت کشیدم.

وی گفت: در نیمه اول تیم ما اصلا تیم نبود و این موضوع باعث شد تا این شکست سنگین برای ما رقم بخورد.

سرمربی آذرخش سرخون بیان داشت: در نیمه دوم بهتر بازی کردیم اما کار از کار گذشته بود و نتوانستیم گل های خورده را جبران کنیم و تا زمانی هم که بچه ها با استرس بازی کنند همین باخت ها ادامه خواهد داشت.

روزپیکر افزود: اشتباهات فردی دراین بازی زیاد داشتیم و روی این اشتباهات بود که تیم حریف بتواند گل های زیادی وارد دروازه ما کند ولی تا بازی بعد که باز هم در خانه با کاشی نیلو بازی داریم زمان زیادی خواهیم داشت تا به خودمان بیایم و نتایج بهتری به دست آوریم .

————

مس سونگون ۳- دبیری تبریز ۱

جواد اصغری مقدم سرمربی تیم فوتسال دبیری تبریز  بعد از شکست این تیم مقابل مس سونگون تبریز در مورد بازی اظهار داشت: اصلا بازی خوبی را نمایش ندادیم و تیم حریف خیلی بهتر از تیم ما بازی کرد و موفق هم شد مزد بازی خوب خود را هم بگیرد.
وی افزود: بازیکنان تیم ما شرایط خوبی را نداشتند و از بازی آن‌ها رضایت ندارم. می‌توانستند خیلی بهتر از این باشند که تیم مس هم بسیار عملکرد خوبی داشت و مستحق این برتری بود.
سرمربی تیم دبیری تبریز گفت: بازی دربی همیشه شرایط سختی را دارد و بازیکنان تیم ما هم یک مقدار تحت شرایط این مورد بودند و اصلاً مثل بازی‌های قبل نبودند.
وی تصریح کرد: داوری بازی شرایط خوبی را داشت و هیچ مشکل خاصی را نبود.
اصغری مقدم در مورد نبود بازیکنان غایب تیم دبیری و خودش در مقابل مس گفت: با بدشانسی که داشتیم بهروز جعفری در بازی اول مصدوم شد و در بازی گذشته هم من به دلیل اخراج در مقابل مس نتوانستم بازی کنم که این مشکلات در باخت تیم ما بسیار تأثیرگذار بود .
وی تأکید کرد : ما تلاش خواهیم کرد با بررسی نقاط ضعف و قوت خود شرایط خود را بهتر از این کنیم و بتوانیم این نتیجه را در بازی‌های آینده جبران کنیم.
سرمربی تیم فوتسال دبیری گفت: پتانسیل تیم ما خیلی بیشتر از این است و مقابل مس بازی همیشگی خود را نتوانستیم نمایش دهیم که امیدوارم در بازی‌های بعد لیگ و در فرصتی هم که داریم هفته‌های بعد بهتر از این باشیم.

افضل سرمربی تیم فوتسال مس سونگون بعد از شکست تیم دبیری تبریز در مورد بازی اظهار داشت: بازی بسیار خوبی را نمایش دادیم و با سعی و تلاشی که همه بازیکنان تیم کردند موفق شدیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم و جایگاه خود را در جدول بهتر کنیم.
وی افزود: تیم دبیری هم‌بازی خوبی را ارائه کرد و ازنظر تاکتیکی و قدرت بدنی بسیار خوب بودند که بازیکنان تیم ما دوندگی خوبی که داشتنند موفق شدند با دفاع خوب و ضد حملات مناسب به گل برسند و بتوانیم برنده بازی باشیم.
سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت : ما از موفقیت‌های که در داشتیم توانستیم به‌خوبی استفاده کنیم و بازی را کنترل کنیم تا برتری خود را حفظ کنیم که این‌چنین هم شد و موفق شدیم تیم خوب دبیری را شکست دهیم.
وی تصریح کرد: بازی دربی همیشه از حساسیت بالایی برخوردار است و حاشیه‌های زیادی هم دارد ولی در این بازی هر دو تیم یک بازی خوب و آرامی را نمایش دادند و نشان دادند این دو تیم تبریزی هیچ‌گونه حاشیه‌ی را ندارند.
افضل تأکید کرد: ما برای هر بازی برنامه خاصی داریم و با برنامه خوبی که برای این بازی داشتیم موفق شدیم به‌خوبی تیم حریف را کنترل کنیم و در فرصت مناسب به گل برسیم که در بازی بعد نیز با برنامه خاصی برای کسب پیروزی به میدان خواهیم رفت.
وی افزود: حفاری اهواز از تیم های خوب لیگ است ولی با این تیم خوبی که داریم انتظار داریم همه بازیکنان مثل این بازی تمام تلاش خودشان را کنند و بازی به بازی جلو برویم و به هدف‌های خود برسیم.

—————–

منصوری ۳- فرش ارا ۲

مجید مرتضایی؛سرمربی فرش آرای مشهد :بازی جلوی این همه هوادار برای هر تیمی دشوار است. تیم من هم جوان است با این حال حملات زیادی داشتیم ولی توپ هایمان گل نشد. در کل بازی پایاپای بود.داوری خوبی را شاهد بودیم و از طرفی دیگر تماشاگران قرچکی هم هیچ مشکلی را به وجود نیاوردند.

رضا داور زنی؛سرمربی منصوری قرچک: بازی امروز واقعا سنگین بود و انصافا تیم فرش ارا یکی از خوب های لیگ ماست. برد امروز خواست خدا و حاصل تلاش شاگردان و زحمات کادر فنی بود.

————–

کاشی نیلو ۴- میثاق ۱

رضاصادقی پس ازپیروزی تیمش مقابل میثاق تهران در هفته سوم مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: بازیکنان کاشی نیلو در این مسابقه عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشتند و باید بگویم این بازیکنان آینده فوتسال اصفهان را تضمین می‌کنند.

وی با اشاره به شکست تیمش در دو دیدار گذشته تیمش در لیگ‌برتر نیز افزود: بازیکنان ما در مسابقات گذشته نیز عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش می‌گذاشتند و بسیار خوب بازی می‌کردند اما امروز با وجود غیبت حسن لولاکی و کاپیتان تیم، توانستیم مقابل میثاق به پیروزی برسیم.

سرمربی تیم فوتسال کاشی نیلوی اصفهان با بیان اینکه همدلی و تلاش دلیل پیروزی ما به شمار می‌رفت، تصریح کرد: جوانان اصفهان مقابل بازیکنان ستاره میثاق پیروز شدند و باید کاری کنیم که روند پیروزی‌های تیم ما در مسابقات آینده تداوم داشته باشد.

وی تصریح کرد: بدون شک تیم ما در آینده حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد و با رفع مشکلات تیم، شرایط ما بهتر شده و می‌توانیم بهتر از گذشته ظاهر شویم.

صادقی گفت: امروز بازیکنان ما موقعیت‌های بسیاری را از دست دادند اما با این حال در چهار صحنه گلزنی کرده و توانستند پیروزی مسابقه را در نهایت از آن خود کنند.

—————-

شهروند ساری ۶- مقاومت البرز ۳

سیدمهدی ابطحی سرمربی شهروند پس از پایان بازی تیمش مقابل مقاومت البرز اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود. من فکر نمی کردم مقاومت بتواند اینگونه بازی کند و خیلی جسارت به خرج دادند که در خانه ی حریف از جلو دفاع می کردند. این نوع بازی تیم مقاومت موجب غافلگیری بچه های ما شد ولی پس از دریافت ۲ گل، بچه های ما به خودشان آمدند و توانستند آن روندی که من می خواهم را پیاده کنند.

وی افزود: در نیمه ی دوم بازی، بازیکنانم برنامه های خواسته شده را خیلی بهتر انجام دادند و با اجرا کردن تاکتیک های اتخاذ شده، فکر میکنم تدابیری که اندیشیده بودیم نتیجه داد.ما روی کرنرها برنامه داریم و هر وقت برنامه ها را اجرا کردیم، خطرناک ظاهر شدیم. در مجموع شایسته ی پیروزی بودیم.

ابطحی در خصوص داوری مسابقه نیز اذعان کرد: داورها امروز خوب بودند و حتی اگر اشتباهی هم داشتند، در نتیجه اثرگذار نبود. در مجموع عملکرد داوران این دیدار خوب بود.

رضا فلاح پس از باخت سنگین تیمش در برابر شهروند ساری اظهار کرد: بازیکنان شهروند با حمایت تماشاگران‌شان موفق شدند تیم ما را شکست دهند.وی با بیان اینکه شهروند یکی از پرطرفدارترین تیم‌های لیگ فوتسال کشور است، افزود: این تیم پس از دو شکست متوالی در برابر حریفان مقابل ما فقط برای کسب امتیاز وارد بازی شد.

سرمربی مقاومت البرز با بیان اینکه تیم جوان و باانگیزه‌ای را روانه لیگ کرد، اظهار کرد: تیم مقاومت هنوز از نظر جذب بازیکن برای مدعی بودن کامل نیست و نیاز به چند مهره خوب دارد.

فلاح در ادامه گفت: در سه هفته‌ای که لیگ پشت سر گذاشته شد، شاهد رقابت خوب و نزدیک تیم‌ها بودیم که امیدوارم لیگ امسال با هیجان‌تر از گذشته برگزار شود.

وی ضمن تبریک این پیروزی به مسئولان شهروند افزود: تعطیلات سه هفته‌ای لیگ فرصت خوبی برای تیم‌ها به وی‍ژه تیم ما است تا با آمادگی بهتر حاضر شویم.

——————–

فردوسی ۴- ملی حفاری ۴

محسن حسن زاده در خصوص تساوی تیمش در مقابل اقتدار نوین فردوسی مشهد افزود: در شرایطی که با نتیجه دو بر صفر از حریف خود جلوتر بودیم با تعلل بازیکنان موقعیتهای بسیاری را از دست دادیم و این مساله به نفع تیم مشهدی به اتمام رسید.

وی اظهار کرد: تیم اقتدار نوین فردوسی مشهد هم بازی خوب و تماشایی را از خود به نمایش گذاشت و یکی از زیباترین و تماشایی ترین مسابقات در لیگ برتر فوتسال انجام شد.

وی ادامه داد: داور این رقابت در برخی مواقع به نفع تیم میزبان قضاوت کرد.

صطفی نعمتی اظهار داشت: با این اول بازی دو گل از حریف عقب افتادیم بازیکنانم دست و پای خود را گم نکردند و با اجرای مرحله به مرحله بازی دو بر صفر عقب را منجر به پیش افتادن از حفاری کردیم. این نشانه‌ای خوب و حاکی از بازیابی روحی اقتدارنوین فردوسی است.

وی با تمجید از بازیکنانش متذکر شد: بازیکنانم از تمام توان خود استفاده کردند، در طول هفته تمرینات پرفشاری داشتیم، این باعث شد که درنیمه نخست بازی عملکرد ضعیفی داشته باشیم و گل زودهنگامی دریافت کنیم، اما خوشبختانه در ادامه عملکرد بازیکنانم بهتر شد و توانستند بازی عقب‌افتاده را جلو بیفتند و افسوس که این بازی خوب ما به تساوی کشید.

وی ادامه داد: تیم ملی حفاری اهواز بازی خوبی را به نمایش گذاشت و بازیکنان خوب و قدرتمندی داشت اما ذات تیم ما هم یقه‌گیری از تیم‌های بزرگ است. امیدوارم در بازی برگشت، مقابل این تیم قدرت واقعی فردوسی را نشان دهیم. هواداران در این بازی سنگ تمام گذاشتند و ما باید طوری بازی کنیم که همه با خوشحالی به خانه‌هایشان باز گردند.

سرمربی تیم فوتسال فردوسی مشهد درخصوص برنامه‌های تیمش در تعطیلات نیز خاطرنشان کرد: تیم فردوسی هنوز به آمادگی کامل نرسیده است، در این ۱۸روز تعطیلات مسابقات لیگ‌برتر، می‌توانیم از لحاظ فنی و تاکتیکی به آمادگی کاملی برسیم و در ادامه نتایج خوبی را کسب کنیم.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

show