Slide toggle

نشست خبری باشگاه فرش ارا ۲۷ اسفند در دفتر باشگاه فرش آرا برگزار شد.

این نشست که با استقبال خوب خبرنگاران رسانه های تصویری – مکتوب و دیجیتال انجام شد،بخش های مختلفی داشت که به صورت خلاصه تقدیم میکنیم.

ایتدا غلامعلی مرتضایی(مدیر عامل فرش آرا ) با خیر مقدم به اصحاب رسانه گفت:از همه دوستان نهایت تشکر را دارم.چرا که تعامل بسیار خوبی با فرش ارا داشتند.همه بازیکنان – کادر فنی و اجرایی نهایت تلاش خود را انجام دادند تا سال خوبی داشته باشیم.هوادارانی که همیشه همراه ما بودند و در ناهیت اینکه متاسفیم که نتوانستیم این هواداران را شاد کنیم و محبت انها را پاسخ دهیم.

امیدوارم مسئولین از تیم های ورزشی وبخش خصوصی که در ورزش امده حمایت کنند.چرا که ورزش بیماری داریم که باید همه با هم در جهت بهبودی ان تلاش کنیم.

مسله مهم در ورزش این است که تنها هزینه مادی نیست.بلکه آبرو و اعتبار هم هست و شما میدانید چه میگذرد و البته بهتر هم میدانید سالم کار کردن چقدر سخت است.

پس از صحبت های مرتضایی (مدیر عامل )کلیپ گل های زده فرش آرا در فصل به نمایش در آمد.

 بخش اول صحبت اهالی رسانه ،اختصاص داشت به نظرات و پیشنهاد های اهالی قلم که در سال اینده فرش آرا کدام موارد را در اولویت قرار دهد که به صورت خلاصه میخوانیم.

عبد احد( خبرنگار نشریه نخست):ارتباط با تماشاگران را تقویت کنید.تا فارغ ازهیجانات نتیجه همراه تیم باشند.هیجانات مسابقات است که منجر به درگیری در محیط ورزشی است که خوشبختانه شما کمترین مشکل را داشتید.

قنبری(خبرنگار پیشکسوت)شاکله فرش ارا در بخش های مدیریتی ورزشی است و این نکته مهم باشگاه است.به شما وهیات مدیره بابت حمایت ار فوتسال تبریک میگویم.البته باید تلاش کنید جایگاه بهتری داشته باشید.

رسایی(روزنامه قدس)به نظرم ارتباطات با فدراسیون را قوی کنید .کسانی را داشته باشید که بتوانند از حق تیم دفاع کنند.

موسوی(گزارشگر رادیو خراسان)جذب بازیکن بهتر را در اولویت قرار دهید .چرا که پتانسیل جایگاه بهتر را دارید.

طاریبخش(خبرنگار روزنامه همشهری):باشگاه اخلاق مداری دارید و همین نجابت گاهی به ضرر شما میشود.بازیکنان خوبی دارید و نگذارید بازکن سالاری در تیم محور باشد.کادر فنی را حفظ کرده و اینکه از بازیکنان امید و مستعد حمایت میکنند قابل تقدیر است.

جایگاه خبرنگاران را در سالن بهشتی و امکانات رفاهی ان را در شان خبرنگاران کنید.

اخوان(خبرنگار روزنامه خبر ورزشی)از انینکه نشست خبری را در محل باشگاه برگزار کردید متشکریم.چرا که دیگر باشگاه ها در محل اداره کل ورزش وجوانان برگزار میکنند که به نظر محل خود باشگاه ها مناسب تر است

موقر(دبیر بخش ورزش خبر سیمای خراسان روضی)تیم ریشه داری هستید وباید برای جدا شدن از میانه جدول تلاش کنید.باید کارخانه بازکن سازی شما در جریان باشد.

فاطمیان( خبرنگار هفته نامه شرق ورزشی)ک ارتباط وتعامل سرمربی تیم با خبرنگاران خوب است.جوانگرایی تیم خوب است.اما هوادار حق دارد که رتبه مناسبی را در جدول شاهد باشد.در فصل های گذشته همدلی کمتری در تیم مشاهده میشد.اما امسال به وضوح مشخص بود که شرایط تیم بهتر است.نتیجه گرایی راد ر کنار جوانگرایی پیگیری کنید.

هاشمی(تهیه کننده برنامه های ورزشی رادیو خراسان):

در اغلب تیم های اینگونه است که وقتی مبرند ،خودشان برده اند و وقتی میبازند ،بقیه نقش داشته اند.خوشبختانه در فرش ارا اینگونه نیستوبرد وباخت از ان خودتان است.به نظرم نتیجه امسال فاجعه نبود.اما افت داشتونباید انتظارات را بالا برد .وقتی تیم های پایه شما اینقدر خوب است ،باید به اینده نگاه کرد.بعد از بازی اخر با تماشاگران تیم مصاحبه گرفتیم و توقع این بود که گلایه کنند،اما از شرایط تیم به صورت کلی راضی بودند.اقای مجید مترضایی مسابقات محلات را پیگیری کند.مربیانی که در استان از تیم گلایه میکنند کدام موفقیت  را داشته اند؟

در حال حاضر بهتر از ایشان برای هدایت تیم نداریم.

شیخ الاسلامی(هفته نامه نخست):مدیریت باشگاه در عرصه ورزش بیش از دو دهه سابقه دارد که این اصل مهمی ست.اما بدانید که شرایط تیم های بالای جدول از شما بهتر نبود .برای همین باید نتیجه بهرتی کسب مکیردید.جایگاه فرش ارا در استان بالاست و برای همین هم توقع ها زیاد است.

شما یاید به عنوان یکی از قدیم های ورزش جلسه ای با مدیران تیم های استان بگذارید و مشکلات بخش خصوصی را به مدیران ارشد استان انتقال دیهد.

حفظ مجید مرتضایی باید در اولویت تیم باشد.ضمن اینکه به عنوان اولین تیم استان  اهمیت مدیر رسانه ای را نشان دادید و از این نظرباید به شما تبریک گفت.

در ادامه ،کلیپی از  اشباهات داوری در طول فصل که برای فرش آرا پیش آمده بود به نمایش درا مد که با تعجب اصحاب رسانه مواجه شد.

در ادامه مجید مرتضایی سرمربی باشگاه گفت: اولویت فرش ارا اخلاق گرایی ست و نمیتوانیم کار هایی بکنیم که خارج از محدوده تفکرات اخلاق ماست.از نتیجه نهایی تیم به عنوان سرمربی راضی نیستم.اما تیمی داشتیم که در همه بخش ها پیشرفت داشته.

وی  افزود: تیم فرش آرا از توان و استعداد بسیار برای قهرمانی در لیگ برتر برخوردار بود و در نیم فصل نخست موقعیت بهتری در جدول رده بندی این لیگ داشت.

وی اظهار کرد: حتی امتیازات تیم ما در نیم فصل نخست این لیگ از امتیازات تیم تاسیسات دریایی تهران که قهرمان امسال لیگ برتر شد، بالاتر بود ولی در یک بازی به دلیل ضعف در داوری و نگرفتن خطای پنالتی و شکست در یکی از دیدارها، شانس خود را برای صعود به رده های بالای جدول و قهرمانی از دست دادیم.

وی گفت: تیم فوتسال فرش آرا در چهار سال گذشته در رده های ششم و هفتم جدول رده بندی لیگ برتر قرار داشت و امسال تلاش بسیار برای صعود به رده های بالای جدول انجام دادیم ولی به رغم تلاش بسیار امسال هم در همان رده هفتم جدول موقعیت بهتری به دست نیاوردیم.

مرتضایی افزود: با بازیکن سالاری در تیم خود برخورد و همواره شخصیت بازیکنان را در میادین مسابقه و مقابل تماشاگران و هواداران حفظ کردیم ولی با این وجود به هیچ کسی باج ندادیم.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی فرش آرای مشهد نیز از مسوولان و دست اندرکاران ذیربط و از جمله استاندار خراسان رضوی خواست با تشکیل کارگروهی متشکل از نمایندگان باشگاهها و حامیان اقتصادی مشکلات این بخش را به صورت ریشه ای بررسی و برای رفع آنها برنامه ریزی مدون و منسجم داشته باشند.

غلامعلی مرتضایی افزود: شرکتهای سرمایه گذار و حامیان اقتصادی بخش ورزش بر اساس دستور العمل چند سال گذشته دولت باید از پرداخت مالیات معاف شوند ولی این امر اجرا نمی شود.

وی از دست اندرکاران خواست با حمایت بیشتر از حامیان مالی ورزش زمینه دلگرمی و ماندگاری آنها را در این بخش فراهم کنند.

مرتضایی گفت: حضور بخش خصوصی موجب کاهش هزینه های دولت در بخش ورزش کشور و استان شده و نباید با اخذ مالیات هزینه های مضاعف بر فعالان این بخش وارد کرد.

یکی ازمهمانان ویژه این نشست،دکتر برادران (رییس هیات فوتبال استان ) بود که گفت:از مدیر عامل و اعضا هیات مدیره باگشها تشکر میکنم.در دنیا بنگاه های اقتصادی که در ورزش فعالیت میکنند محبوب تر هستند و توقع این است که در شرایط برابر ،مردم هم اولویت خرید خود را با چنین کارخانه های انجام دهند.کارخانه فرش ارا در بخش اقتصادی بسیار موفق است و به  عنوان یک کارخانه بین المللی باید تیم در قواره کارخانه خود داشته باشد.برای ما رده بندی فرش ارا مهم نیست.بلکه شخصیت این تیم مهم است که خوشبختانه تیم با اخلاق و درست است.

جبلی عضو هیات مدیره فرش ارا هم که در جلسه حاضر بود گفت:از بعد فنی از تیم راضی هستیم.اما تصور ما این بود که تیم در نهایت نتیجه بهتری خواهد گرفت.امیدواریم در فصل اینده جبران شود.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *