Slide toggle

جلسه معارفه باشگاه فرش آرا برای فصل ۹۸ فوتسال برگزار شد با حضور اعضا باشگاه فرش آرا برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی باشگاه قزش آرا ، در این جلسه ابتدا مدیر عامل باشگاه صحبت کرد.غلامعلی مرتضایی گفت:خدا را شکر که باز هم شرایطی به وجود امد که یکسال دیگر در کنار هم باشیم خوشبختانه سال گذشته تیم خوب و بی حاشیه ای داشتیم که جا دارد باز هم از همه شما و اقای حسن زاده تشکر کنم. امیدوارم سال پیش رو در کنار هم موفق تر باشیم .

مدیر عامل فرش آرا در خصوص انتخاب سرمربی گفت:بعد از دو سال از اقای مجید مرتضایی با توجه به اهداف و شرایط باشگاه خواستیم مجدد در کنار تیم باشند.توجه ما در این سالها به مربیان جوان بوده.امیدواریم شرایط به نحوی باشد که بازیکنان بیشتری را به تیم ملی تحویل دهیم.برای تغییر در کادر فنی و عدم حضور اقای شفیعی در تیم بزرگسالان قصد ما این بود که از ایشان به خاطر عدم تداخل در کادر امیدها تنها در این رده استفاده کنیم و برای همین به پیشنهاد سرمربی اقای ودود به کادر سال پیش اضافه شدند که سابقه حضور در فرش آرا را دارند و از نظر اخلاقی و علمی جایگاه خوبی دارند.

وی در ادامه افزود:از همه افراد باشگاه همه جانبه دفاع میکنم و اجازه نمیدهم کسی پشت سر کسی حرف بزند. بازیکنان هم سطح و خوبی داریم که کار مربی را برای انتخاب در لیست نهایی هر بازی سخت میکند. آرزو میکنم سال پیش رو، پلی آف سال گذشته را جبران کنیم.

در ادامه جلسه مجید مرتضایی سرمربی فرش ارا  گفت: از همکاران خودم در این دو سال گذشته تقدیر میکنم.از محسن خبیری،محسن حسن زاده و سید احمد شفیعی تشکر میکنم .به ویژه در سال گذشته که عملکرد خوبی هم داشتید.ویژگی این تیم در سال گذشته بی حاشیه بودن و هدف دار بودن تیم بود که باعث شد به این تیم امیدوارتر از همیشه باشم. در این دو سال از بیرون به شما نگاه کردم که تجربه متفاوتی بود. همه شما فرش آرا را میشناسید و رفتار و عملکرد باشگاه را میدانید.افتخار به نام و برند باشگاه یک وظیفه همگانی ست.باید باور کنیم که میتوانیم بهترین باشیم و همه ما هدف بزرگی داریم

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

show