Slide toggle

اعضا باشگاه فرش آرا مشهد،مهمان شهردار مشهد(سید صولت مرتضوی) شدند.

این جلسه که به دعوت شهردار مشهد مقدس صورت گرفت،اعضا باشگاه فرش آرا دقایقی در کنار شهردار،معاونین- اعضا شورای شهر و مدیر کل ورزش وجوانان استان بودند.

در این جلسه ابتدا پیراسته (رییس حوزه شهردار) گفت:پس از اینکه در یکی از دیدارهای تیم فرش آرا حاضر شدم،عهد کردیم یک جلسه در کنار اعضا تیم فرش آرا مشهد باشیم و خوشحالیم که امشب در کنار هم هستیم.جوانان فوتسالی استان که با تلاش وغیرت خود، اسباب افتخار مشهد و استان هستند.

صبوریان (مدیر کل ورزش و جوانان استان )هم گفت:با اخلاق ترین تیم کشور بدون شک فرش آرا مشهد است که توسط بخش خصوصی حمایت میشود.از هیات مدیره کارخانه فرش آرا تشکر میکنم که تیم را حفظ کرده اند وامیدوارم ناملایمات ،تاثیری در حضور این عزیزان در فوتسال و ورزش نداشته باشد.

صاحبی (عضو شورای شهذ مشهد) گفت:امیدوارم شرایط ایجاد سالن های ورزشی توسط بخش خصوصی فراهم شود .از فرش آرا هم که سرمایه خود را در ورزش هزینه میکندتشکر میکنیم..ما هم در شورای شهر در حد توان خود از این تیم مردمی حمایت میکنیم.از زمان حضور فرش ارا در سالن شهدای مدافع حرم،شور وشوقی در این منطقه به وجود امده که وصف ناپذیر است

مرتضایی(مدیر عامل فرش آرا ) در این جلسه عنوان کرد:خوشحالم که توسط شهردار محترم و شورای شهر دیده شدیم.در این سال ها حمایت اداره کل ورزش وجوانان را داشتیم و حالا شهرداری را هم در کنار خود میبینیم.بازی در سالن شهدای مدافع حرم در ابتدا یک توفیق اجباری بود.در کنار مردمی محترم و انقلابی که همیشه عزیز هستند و هر کاری که میتوان باید برایشان انجام داد.امروز اگر به ورزش توجه شود ،از معضلات جامعه جلوگیری خواهد شد.در این بازی های اخیر  ما ،هر چه تماشاگر داخل سالن بود ،همانقدر هم بیرون سال بود .امیدواریم در اینده هم مورد توجه شهردار محترم مشهد باشیم.

تقوی(سرپرست فرش آرا ) هم گفت:با توجه به پتانسیل فوتسال در مشهد،باید تیمی برای قهرمانی فراهم کرد.این عنوان حق مردم و ورزشکاران استان اسنت.حمایت مردم گلشهر هم در این سالن بسیار دیدنی است و حضور ما در این سالن هم انشالله باعث پیشرفت و آبادانی هر چه زودتر این منطقه خواهد شد.

در پایان این جلسه ،شهردار مشهد سید صولت مرتضوی گفت:ورزش تبدیل به یک گفتمان شده است و ورزشکاران میتوانندمعرف ارزش های یک مملکت باشند.ورزش یک امر به معروف است.اما باید به ورزش قهرمانی هم توجه کرد.کسانی که در ورزش هستند ،کار خیر در دنیا و اخرت میکنند. و این عافیت به اقای مرتضایی و همکارانشان در کارخانه فرش آرا خواهد رسید.کسی که یک تیم را حمایت میکند و در منطقه محروم بازی میکند ،شایسته تقدیر است و امشب جمع شدیم تا از تیم فرش آرا مشهد تقدیر و حمایت خود را از این تیم اعلام کنیم.

حواشی:

  • در این مراسم چند پیشکسوت ورزش استان هم حاضر بودند.استاد قیاسی و استاد زردکانلو از پیشکسوتان فوتبال و همچنین محمدی (قهرمان شنای جانبازان جهان) و حمید شاندیزی از پیشکسوتان فوتسال استان
  • این مراسم در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا برگزار شد  محمدی (جانباز ورزشکار) به مناسبت این ایام مداحی و مناسبت خوانی کرد.
  • همچنین پاداش ده میلیون تومانی شهرداری به تیم فوتسال فرش آرا اهدا شد.
  • در این مراسم پیراهن شماره هشت فرش ارا و همچنین یک تابلو منقش به ایات قران کریم،از طرف باشگاه فرش آرا به شهردار اهدا شد.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *