Slide toggle

در اولین تمرین فرش آرا چه گذشت

اولین تمرین فرش آرا برای آماده سازی لیگ برتر ۹۵ امروز عصر(۹ تیرماه ۹۵) در سالن شهید بهشتی برگزارشد.

پیش از اولین تمرین ،کادر فنی و اجرایی در کنار بازیکنان به حرم مطهر رفتند .

در این تمرین مرتضایی ( مدیر عامل فرش آرا )در ابتدا گفت: سال گذشته شرایط خوبی نداشتیم و در پایان سال قصد تیم داری نداشتیم.اما شرایطی به وجود آمد که در نهایت تصمیم گرفتیم ادامه دهیم.هیات مدیره همکاری کرد واداره کل ورزش و جوانان استان هم همراه ما بود.

امیدوارم امسال بتوانیم شرایط خوبی داشته باشیم و قهرمانی امیدها را در بزرگسالان کسب کنیم.

موسوی ( عضو هیات مدیره ) گفت: اقای مرتضایی سختی بسیاری کشیدند که این تیم بماند و امیدواریم دوستانی که تازه به جمع ما اضافه شدند به ایشان کمک کنند که کمتر سختی ها را تحمل کنند.

علی مرتضایی(قایم مقام ):خوشحالم که مجدد در کنار شما هستم و امیداریم در کنار هم سال خوبی را رقم بزنیم.

اکبر تقوی( سرپرست ):بابد در کنار هم سال خوبی داشته باشیم و سال سخت گذشته را از ذهن هواداران پاک کنیم.خود شما هستید که میتوانید موفقیت را به دست بیاورید

مجید مرتضایی( سرمربی) : امسال سال نتیجه گیری ماست و باید نشان دهیم که میتوانیم .بازیکنان جدیدی هم که به ما اضافه شدند ،سابقه حضور در کنار ما را دارند و از کسانی هم که از ما به هر دلیلی جدا میشوند تقدیر میکنم  که در این سال ها بی دریغ همراه ما بودند.جمع خوبی داریم و میدانم که موفق میشویم.

جعفر زاده( دبیر کمیته فوتسال استان): از اقای مرتضایی تشکر میکنیم که چراغ فوتسال را روشن نگه داشتند و از سال گذشته که صحبت توقف تیم داری فرش ارا بود ،همه نگران شدیم.خوشحالم که امروز اینجا جمع هستیم و ادامه میدهیم.

پس از این صحبت ها، بازیکنان با رمز (یا امام رضا) تمرین  را شروع کردند.

قرار بر این است که تمرین های فرش آرا هر روزه در سالن شهید بهشتی پیگیری شود و بازیکنان جدید هم به تمرین  اضافه شوند.

در این تمرین مجید مرتضایی ؛قدرت بهادری را به عنوان کاپیتان امسال معرفی کرد واز  همراهی ۷ ساله علی عبدالهی که در سال گذشته کاپیتان فرش ارا هم بود تقدیر کرد.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *