Slide toggle

خط ونشان فرش آرا برای رقبا….صعود در جدول

دیدار دیدنی و جذاب هفته شانزدهم ،با داشتن ۹ گل ،یکی از روزهای خوش مشهدی ها را رقم زد.

فرش آرا توانست با نتیجه ۵-۴ ،صبوری هوادارانش را در نیم فصل اول جواب دهد.

دیدار فرش آرا و منصوری قرچک ،نبرد لحظه ها و گل زن ها بود.در روزی که فرش ارا میدانست فرصت باختن ندارد و منصوری هم از پیروزی با تاسیسات دریایی ،آمده بود.هر دو تیم با تمام انگیزه وانرژی بازی کردند و دو هت تریک  هم ثبت شد.

در این دیدار فرش آرا توانست از بازیکن برزیلی خود استفاده کند و تاثبر این بازیکن در هر ۵ گل بازی ،نشان از خرید بی نظیر مجید مرتضایی داشت.خریدی که بدون واسطه هم انجام شده بود.

در این بازی  تا دقایق اخر نیمه اول ،هر دو تیم موقعیت های خوبی داشتند که هنر دروازبان ها  و کم دقتی مهاجمین ،گلی را در بر نداشت.اما عاقبت در دقیقه ۱۸ ،ملی پوش منصوری( طاهری) گل اول را به ثمر رساند.در حالیکه تنها ۵۰ ثانیه به پایان نیمه اول مانده بود ،یک ضربه خطا برای فرش ارا به دست امد که کار ترکیبی شریف زاده و جیسون ،منجر به گل اول فرش ارا و جیسون شد.این نیمه با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم ،فرش ارا کوبنده آغاز کرد و حرکت تیمی انها منجر به گل شد. دقیقه ۲۱ ،محسن زارعی در حالیکه بر روی  زمین افتاده بود،توپ را به  جیسون  رساند و پاس طلایی  جیسون  به اسعدی ،منجر به گل دوم شد.در دقیقه ۲۹ ،یک حرکت ترکیبی دیگر و  ،پاس   اسعدی  که با ضربه بود ،به جیسون رسید  و جیسون هم با یک چرخش وشوت زمینی ،گل دوم خودش وسوم تیمش را به ثمر رساند.منصوری که که همه چی را باخته میدید حملات مداومی داشت که مدافعین و دروازبان فرش ارا دفع کردند تا در دقیقه ۳۲ ،طاهری گل دوم خودش را زد.پس از این گل دوباره فرش ارا به حرکت در آمد.یک ضربه خطای پشت محوطه تیم منصوری برای فرش ارا به دست امد و دوباره زوج جیسون و شریف زاده گل کردند.اینبار جیسون ساخت و شریف زاده زد.دقیقه ۳۴ این گل به ثمر رسید.دقیقه ۳۶ ،اوج هنرنمایی جیسون بود که به کمال خونسردی ،در تک به تکی که با نصیری نیا داشت،با یک چیپ ،هنر خود را به نمایش بگذارد تا سالن شهید بهشتی از شدت هیجان ،رو به انفجار باشد.

اما پس ازاین گل ،منصوری از تاکتیک ۵ نفره استفاده کرد که توانست دو بار گلزنی کند.ابتدا کیانی در دقیقه ۳۷ و سپس طاهری در دقیقه ۳۸٫در این لحظات ،فرش ارا می توانست باز هم به گل برسد.یکبار  چیپ جیسون با کمترین فاصله از بالای دروازه رد شد و بار دیگر شریف زاده میتوانست در زمان تاکتیک ۵ نفره منصوری گل خالی را به ثمر برساند.

دقیقه اخر بازی در نهایت هیجان به پایان رسید و فرش ارا توانست ۳ امتیاز مهم را در خانه نگهدارد وتا پله دهم جدول صعود کند.

حواشی:

مهمترین نکته این بازی ،اعتراض های بی اندازه تیم منصوری با هدایت سرپرست این تیم ،اکبر تقوی بود که مدام در جریان بازی ادامه داشت.در پایان بازی هم با ناظر داروی به جر وبحث شدید پرداخت و مدام داوری را ضعیف میدانستو گفت که سفر به مشهد پاداش به داوران است.ضمن اینکه یکی از مدیران فدراسیون فوتبال را چندین بار با واژه ( خدا لعنت کند….) خطاب کرد و گفت که (خدا لعنت کند….) که فحش نیست!!!

در این دیدار برادرات عبدالهی حضور داشتند.علی عبدالهی برای فرش ارا و حامد عبدالهی برای منصوری بازی کرد.برادر دیگرشان هم روی سکو ها بازی را تماشا میکرد.

هت تریک جیسون و طاهری در این دیدار جزو روزهای خوب هر دو بود که البته جیسون در اولین دیدارش منجر به پیروزی هم شد.

جیسون پس از گل اول ،به سمت مدیر عامل فرش آرا رفت و با یک سلام نظامی ،گل را به او تقدیم کرد.

در این دیدار لطیفی از منصوری و اسعدی از فرش آرا کارت زرد گرفتند.

 

 

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *