Slide toggle

مجید خزائی پس از شکست ۵ بر ۲ تیمش برابر گیتی‌پسند اصفهان در هفته بیستم لیگ برتر فوتسال، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی خوبی بود. گیتی‌پسند بازیکنان بسیار بزرگی دارد که جایگاه آنها در جدول رده‌بندی نیز گویای کیفیت این تیم است.

وی افزود: بازی را خوب آغاز کردیم و با فرصت‌هایی که به دست آوردیم، می‌توانستیم در ابتدای بازی به گل برسیم که نشد و گیتی‌پسند با استفاده از تجربه بیشتر خود به گل رسید. در نیمه دوم برای جبران به زمین آمدیم که متأسفانه باز هم گل بدی خوردیم. در مجموع بازی خوبی بود که تماشاگران از ان لذت بردند و این برد را به تیم گیتی‌پسند تبریک می‌گویم.

بازیکن تیم فوتسال فرش آرای مشهد درباره اعتراض به داوری این بازی گفت: به نظر من داور دوم در سطح دیدار تیم‌های اول و سوم جدول رده‌بندی نبود. وقتی گیتی‌پسند ۵ خطائه بود، بازیکن ما را هل دادند که داور خطا نگرفت و با این صحنه خیلی عادی برخورد کرد و زمانی هم که برای اعتراض به سمتش رفتیم، فرار می‌کرد.

خزائی ادامه داد: البته این بازی تمام شد و نتیجه آن هم تغییر نمی‌کند. به گیتی‌پسند تبریک می‌گویم و برای کسب پیروزی در هفته‌های بعدی تلاش می‌کنیم.

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *