Slide toggle

خبیری:اگر احساسی عمل نمی کردیم ،با اختلاف پیروز بودیم

پس از تساوی در فرش آرا برابر حفاری اهواز ،محسن خبیری (سرمربی )درباره این دیدار به سایت باشگاه گفت:
همانطورکه پیش بینی کرده بودیم بازی جذاب و تاکتیکی را شاهد بودیم و دو تیم  واقعاخوب فوتسال بازی کردند.تیم حفاری چندین سال است که جزو بالانشینان جدول است  و همیشه مدعی قهرمانی بوده،اما تیم جوان و جویای نام فرش آرا خیلی خوب کنترل بازی را دراختیار گرفت و در شروع بازی خیلی خوب درعین مالکیت توپ ؛موقعیتهای خوبی خلق کردیم که نتوانستیم به گل برسیم.

وی در باره دریافت گل اول گفت:برعکس جریان بازی که واقعا بچه ها خیلی خوب نبض بازی را دراختیار داشتند، در یک ضد حمله غافلگیر شدیم وگل دریافت کردیم.بازیکنانم بعداز دریافت گل تمرکز خود را از دست ندادند و توانستیم از یک کرنر به گل برسیم.باتوجه به آنالیز خوبی که از حفاری داشتیم توانستیم رو نقاط ضعف شان کار کنیم.

خبیری درباره نیمه دوم بازی گفت:نیمه دوم با صحبتهایی که با بچه ها کردیم و تغییر روش دادیم ،توانستیم به دوگل دیگر برسیم.فکر میکنم بچه ها بعداز اینکه دوگل جلو افتادیم یه مقدار احساسی عمل کردند و دوسه موقعیت بالای ۸۰درصد را از دست دادیم و میتوانستیم اختلاف را به سه چهار گل برسانیم. ما باید یادمان باشد که در هرشرایطی، بازی را کنترل کنیم و باید روی این قضیه با بچه ها کارکنیم که بازیکنان  اجازه ندهند بازی از کنترل شان خارج شود.

سرمربی فرش آرا درباره نتیجه تساوی که در پایان بازی کسب شد ،گفت:چیزی از ارزش بازیکنانم کم نمیشود.چراکه شما کمتر تیمی میبینید که کل تایم بازی بتوانند پرس کنند که بچه های ما دراکثر دقایق بازی خیلی خوب اینکار را انجام دادند.ازهمه بازیکنانم چه آنهایی که بازی کردند و چه آنهایی که بازی نکردند تشکر میکنم.
خبیری درباره غیبت بهادری گفت:البته درآخر باید یادآوری کنم  که ما امروز یکی ازبهترین بازیکنان خودمان رانداشتیم(قدرت بهادری) البته بچه ها خیلی تلاش کردند که جای خالی قدرت را پرکنند اما یادمان نرود که حضور قدرت در کنار بقیه بچه ها ما را قوی تر خواهد کرد.امیدوارم که قدرت عزیز هرچه سریعتر سلامتی خود را به دست بیاورد و به ما ملحق شود. از مصطفی طیبی هم که درعین اینکه ازناحیه انگشت دست دچار شکستگی بود و با درد برای تیم تلاش کرد تشکر میکنم..
سررمربی فرش آرا در پایان هم از تماشاگران وفادار فرش آرا تقدیر کرد و گفت: ازهواداران عزیز و متعصب فرش آرا که امروز ما را تنها نگذاشتند و به ما انرژی دادند کمال سپاس رادارم ودست تک تک شان را می بوسم.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *