Slide toggle

درهفته ۲۵ لیگ برتر فوتسال ،قرار بود که فرش آرا و آذرخش بندر عباس در سالن شهید بهشتی به مصاف هم بروند که غیبت تیم بندر عباسی ،این دیدار را لغو کرد.

اگر چه از شب قبل شنیده میشد که این تیم آذرخش به مشهد نخواهد آمد،اما چون دو هفته پیش هم مقاومت کرج  هم گفته بود نمی آید و در نهایت آمدند،فرش ارا تمام شرایط لازم را برای برگزاری این دیدار مهیا کرد و در آخر تیم بندری نیامد .

برای این دیدار تماشاگران هم به سالن آمده بودند و تیم فرش آرا به میدان امد و داوران طبق قانون آماده برگزاری بازی شدند و ساعت ۱۶،سوت آغاز وپایان بازی را به صدا در اوردند.

غلامعلی مرتضایی (مدیر عامل)پس از این اتفاق گفت: ما همه شرایط را فراهم کردیم و نیروی انتظامی ونیروهای برگزاری در سالن حاضر شدند و هزینه اسکان داوران و نماینده فدراسیون را هم پرداخت کردیم.اما غیبت تیم آذرخش صورت خوشی نداشت و حالا نمیدانیم ضرر هزینه های انجام شده را چه کسی پرداخت میکند.

مجید مرتضایی (سرمربی )  هم گفت: ما آماده بازی بودیم و تمرین های خوبی را در طول هفته انجام داده بودیم.ضمن اینکه در نیم فصل دوم هم ما توانسته بودیم از ۶ بازی ،۵ دیدار را پیروز باشیم و در این دیدار هم حتما پیروز بودیم . غیبت تیم بندرعباسی،اصلا مورد علاقه ما نبود و دوست داشتیم بازی میکردیم.اما چون تماشاگران هم به سالن آمده بودند؛یک بازی درون تیمی برگزار کردیم تا شرمنده هواداران خود نباشیم.

لازم به ذکر است که طبق قانون نتیجه این دیدار باید ۳-۰ به سود فرش آر ا اعلام شود.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *