Slide toggle

حواشی پس از استعفا سرمربی تیم ملی فوتسال

هنوز یک ماه از انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتسال و انجام دو بازی تدارکاتی نمیگذرد که اتفاقات پیرامون تیم ملی ،منجر به استعفا ناظم الشریعه از مربیگری تیم ملی شد.

فارغ از اینکه این استعفا پذیرفته شود یا نه،باید به این نکته توجه داشت که این حواشی پیرامون فوتسال است که منجر به قهر رسانه های معتبر و پا گرفتن رسانه هایی ست که اخبار را نادرست جلوه میدهند.

هم اینک حواشی این استعفا دهان به دهان پیچیده و مطلعین میدانند که تلفن سرمربی لیگ برتری به بازیکنان تیمش که در صورت مصدومیت در تیم ملی با او طرف هستند ،بانی این دلخوری عجیب و به حق سرمربی تیم ملی شده است،اما بیان این دلخوری و نام آ« مربی تابویی ست که شکسته نمیشود.

متاسفانه حقیقت وارونه جلوه داده میشود و فوتسالی که میتوانست مانند والیبال و بسکتبال یه عزم ملی ودرخواست عمومی بدل شود ،به ورزشی مهجور تبدیل شده که همین مهجوری باعث خرسندی برخی و کاسبی تعدادی دیگر است.

امیدواریم کمیته فوتسال مانند زمانی که از خسوس در برابر هجمه ها دفاع کرد و البته در نهایت این مربی کاربلد را از دست داد،بتواند برابر این حواشی پیرامون تیم ملی مقابله کند و نگذارد که بلای جان فوتسال ،مانند خوره ،این رشته دیدنی و جذاب را نابود کند.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

show