Slide toggle

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مشهد گفت: قبل از بازی هم گفته بودم بازی سختی داریم و نباید به جایگاه ارژن در جدول نگاه کنیم، بازی سنگین، جذاب و زیبایی دو تیم انجام دادند و به دو تیم و هواداران آنها تبریک می‌گویم، خدا را شاکرم روند خوب ما در طول فصل ادامه داشت و با این برد در جایگاه سوم جدول تثبیت شدیم، البته این موضوع مسؤولیت ما را سنگین می‌کند.

محسن حسن‌زاده ادامه داد: هدف اول ما حفظ این جایگاه است، جوانان مشهد این افتخار را کسب کردند و امیدوارم مدیران استان و باشگاه فرش‌آرا از این جوانان باانگیزه و بی‌ادعا حمایت کنند تا در پلی آف با روحیه بالا شرکت کنند، چون پلی آف سخت و سنگین است.

وی افزود: در مرحله پلی آف اجازه جذب بازیکن جدید نداریم اما بازیکنان ما با انگیزه‌ای که دارند، نشان دادند می‌توانند در پلی آف با صلابت و جنگندگی شرکت کنند.

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا اظهار کرد: هدف ما از ابتدا کسب رتبه سوم بود، از اول فصل مشخص بود که مس و گیتی پسند برای قهرمانی هزینه‌های زیادی انجام دادند و به‌نوعی سایر تیم‌ها برای جایگاه سوم تلاش کردند و کار بزرگی انجام دادیم، در لیگی ‌که تیم‌های قوی با بازیکنان خوب شرکت می‌کنند این جایگاه سوم کمتر از قهرمانی نیست.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *