Slide toggle

حسن زاده:با وجود محروم و مصدوم ها؛برای نتیجه پا به میدان میگذاریم

حسن زاده: روند پیروزیها را ادامه می دهیم

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم فوتسال فرش آرای مشهد گفت: با توجه به پیروزیهای متوالی هفته های اخیر بازیکنان جوان تیم باانگیزه فراوان به دیدار تیم حفاری اهواز می روند و امیدواریم روند پیروزیها را ادامه دهیم و با دست پر برگردیم.

محسن حسن زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هر چند به دلیل مصدومیت مسعود محمدی دروازه بان اصلی تیم فرش آرا او را از هفته پانزدهم در اختیار نداریم اما حامد ثنایی دیگر دروازه بان جوان تیم در بازی هفته پیش مقابل تیم اهورای بهبهان نشان داد می تواند جای خالی محمدی را به خوبی پر کند.
وی اظهار داشت: در دیدار مقابل حفاری اهواز مجید خزایی کاپیتان تیم فرش آرا به دلیل سه کارته بودن از بازی محروم است و با بازیکنان مصدوم و محرومی که داریم با دست خالی اما امیدوار به تلاش بازیکنان جوان به میدان بازی پا می گذاریم. حتما با این جوانان باانگیزه جای خالی مصدومان و محرومان به خوبی پر می شود.
سرمربی تیم فوتسال فرش آرای مشهد گفت: حفاری اهواز از تیمهای همیشه مدعی لیگ برتر فوتسال و جزو تیمهای باثبات و باتجربه است. طبیعتا بازی در زمین حریف دشوار است به خصوص تیم حفاری که از تیمهای مدعی لیگ همیشه امتیاز گرفته است. با وجود این تیم ما هم می خواهد جایگاه خود را در جدول تثبت کند و به دنبال کسب هر سه امتیاز است.
تیم فوتسال فرش آرا عصر فردا ۲۴ آبان با تیم فوتسال حفاری اهواز دیدار می کند. هم اکنون فرش آرا با ۲۸ امتیاز در رتبه سوم و حفاری اهواز با ۲۴ امتیاز در رتبه ششم جدول ۱۴ تیمی لیگ برتر فوتسال قرا دارند.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *