Slide toggle

حسن زاده:با اتحاد و همدلی بالانشین هستیم

 

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا با اشاره به‌حضور فرش آرا در بین تیم‌های بالانشین جدول گفت : بودن میان تیم‌هایی که هزینه بالایی کردند سخت است ، ولی ما با اتحاد و همدلی توانستیم این امر را محقق کنیم .

محسن حسن‌زاده گفت : کسب رتبه سوم در بین تیم‌هایی که هزینه زیادی انجام دادند و بازیکنان خوبی در اختیار دارند کار آسانی نیست ، اما بازیکنان ما با تلاش ، همت و اتحادی که داشتند امروز خدا را شکر در رتبه سوم جدول قرار گرفتیم ، اما نکته مهم‌تر این است که باید این جایگاه حفظ شود تا آخر فصل بازی‌های سخت و پرفشار داریم ، اما با انرژی ، تلاش و همدلی بیشتر امیدواریم بتوانیم این جایگاه را حفظ کنیم .

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا افزود : فرش‌آرا از لحاظ تجربه و نفرات در بین تیم‌های جوان لیگ قرار دارد و به‌نظرم اگر چند بازیکن با تجربه داشتیم می‌توانستیم با شرایط بهتری لیگ را دنبال کنیم و در مواقعی که فشار بازی‌ها و مصدومیت‌ها رخ می‌داد با شرایط بهتری لیگ را ادامه می‌دادیم .

وی ادامه داد : در ابتدای فصل با توجه به‌شناختی که از مدیریت باشگاه داشتم ، با وجود مشکلات اقتصادی کشور شرایط به‌گونه‌ای بود که طبق بودجه مشخص تیم را آماده مسابقات کنیم ، اما با تلاش بازیکنان ، زحمات کادر فنی و حمایت مدیریت باشگاه تا بدین جا شرایط خوبی داریم و برخلاف اینکه اول فصل شاید امید زیادی به‌تیم ما نبود ، اما در‌ کنار اینکه فوتسال با کیفیت و فنی ارائه کردیم، جایگاه خوبی هم در جدول داریم .

حسن‌زاده افزود : لیگ تمام نشده و باید این روند خوب را تا پایان لیگ حفظ کنیم ، بازی گذشته مقابل گیتی‌پسند بازی خوبی انجام دادیم و از نظر ایجاد فرصت از گیتی‌پسند بهتر عمل کردیم ، اما‌ گیتی‌پسند نیازی به‌تعریف ندارد ، تیم صدرنشین لیگ است و بازیکنان ملی‌پوش خوبی دارد .

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا یادآور شد : به‌نظرم جوان بودن بازیکن‌ها سبب رقم‌ خوردن چنین نتیجه‌ای شد ، در حالی که معتقدم چنین نتیجه‌ای منطقی و عادلانه نبود ، بازی روز جمعه هم مقابل مقاوت البرز بازی سخت و پرفشار است ، به‌هیچ عنوان به‌ جایگاه مقاومت در جدول نگاه نمی‌کنیم .

وی ادامه داد : تیم مقاومت در نیم فصل عملکرد خوبی نداشت ، اما نیم فصل دوم با جذب چند بازیکن جدید نتایج خوبی گرفته و به میانه‌های جدول نزدیک‌ شده است ، اما امیدوارم در کنار حمایت هواداران با انجام یک بازی خوب و فنی و جذاب بتوانیم سه امتیاز این بازی را به اندوخته‌های خودمان اضافه ، با تثبیت جایگاه‌مان در جدول لیگ را دنبال کنیم .

حسن‌زاده تصریح کرد : برای بازی جمعه حامد سنایی محروم است و محمد عیدی ، صابر خوش‌نما ، بهنام فعال و مسعود محمدی را به‌دلیل مصدومیت در اختیار نداریم ، مصدومیت‌ها از ابتدای فصل تیم را اذیت کرد و برای ما مشکل‌ساز بود ، شاید برای بازی جمعه از لحاظ نفری کمبود داشته باشیم ، اما بازیکنان جوانی داریم که با همتی که دارند جای مصدومان را پر می‌کنند .

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا در‌خصوص حمایت هواداران از این تیم گفت : تماشاگران ما فوتسال را خوب می‌فهمند ، با توجه به‌نتایج خوبی که داشتیم هواداران هم از بازی‌های ما حمایت می‌کنند و این‌ موضوع سبب بیشتر شدن‌ انگیزه ما شده است ، امیدوارم این حمایت‌ها از تیم جوان ما ادامه‌دار باشد تا ما هم با نتایج خوب قدردان این زحمات باشیم .

گفتنی است ؛ تیم فوتسال فرش آرا در چارچوب هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور روز جمعه از ساعت ۱۶ در سالن شهید بهشتی میزبان تیم مقاومت البرز است .

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *