Slide toggle

هفته ۲۲ لیگ برتر فوتسال ،میتواند نیم فصل موفقیت آمیز فرش آرا را ادامه دهد.

تیمی که در نیم فصل دوم متحول شد و توانسته نتایج مناسبی کسب کند.مجید مرتضایی در نیم فصل دوم توانسته تیمی رابه میدان بفرستند که میتواند یقه هر تیمی را بگیرد.

در نیم فصل فرش ارا در خانه نباخته و توانسته ۳ پیروزی و یک مساوی کسب کند و اگر در دیدار با دبیری توانسته بود دو دقیقه دیگر دروازه اش را بسته نگه دارد،رکورد ۱۰۰% پیروزی های خانگی را در نیم فصل دوم از آن خود کرده بود.

از طرفی دیگر ،فرش ارا در نیم فصل اول تیمی بود که در خارج از خانه نتایج خوبی میگرفت و دو برد نیم فصل اول فرش ارا در خارج از خانه به دست آمده بود.

ملی حفاری اهواز هم که توسط محسن حسن زاده که سال گذشته در کادر فنی فرش ارا بود هدایت میشود،نتایج پر فراز ونشیبی گرفته.اما هفته گذشته توانست عقده گشایی کند و تیم میثاق را با ۸ گل راهی تهران کند.حفاری که روی کاغذ هنوز شانس قهرمانی دارد،نمیخواهد در خانه شکست بخورد،اما فرش آر هم نشان داده که امتیاز ها را ساده از دست نمیدهد و با روحیه ای که از نتایج خوب هفته های گذشته دارد،میخواهد بدون دغدغه هفته های پایانی را پشت سر بگذارد.

مهمترین غایب این میدان،فرید نمازی ست که به علت اخراج نمیتواند تیم حفاری را همراهی کند.از آن طرف هم فرش آرا با مصدومیت ۳ بازیکن اصلی خود(جیسون – صوفی و اسعدی ) مواجه است که باید دید کادر پزشکی فرش آرا کدام یک را به بازی فردا میرساند.

دیدار رفت این دو تیم در مشهد ،با نتیجه ۴-۴ به پایان رسیده بود.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *