Slide toggle

جلسه مشترک تیم بزرگسالان و امیدهای فرش آرا با مدیر عامل

جلسه مشترک تیم  بزرگسالان و امیدهای فرش آرا با مدیر عامل باشگاه برگزار شد.

در ابتدای جلسه ،مرتضایی (مدیر عامل ) با تشریح جلسه هیات مدیره در روز گذشته گفت:جلسه بسیار خوبی داشتیم و امیدواریم نتایج مناسبی در هفته های پیش رو کسب کنیم.اگر در سال های گذشته بود و ۵ باخت پیاپی داشتیم،حتما شامل جرایمی میشدید ،اما در روز گذشته چنین تصمیمی گرفته نشد و امیدواریم که در ادامه فصل هم مجبور به چنین کاری نشویم.از این اعتماد مثبت هیات مدیره باید استفاده کنیم .چرا که هیچ فشاری را بر دوش تیم وارد نکردیم تا با ارامش بازی کنید.

مرتضایی در ادامه گفت: جایگاه تیم ما در اینجای جدول نیست و باید قدر شناس هواداران خود باشیم که تا به حال ،حتا پس از چندین شکست،هیچ اعتراضی نداشتند و باز هم پس از پایان بازی ،شما را تشویق کردند.در چنین حالتی بیشتر عذاب وجدان داریم که چگونه باید محبت این تماشاگران را جبران کنیم.در حال حاضر باید فکر کنیم که فصل تازه شروع شده و گذشته را فراموش کنیم.همدلی در تیم مناسب است ،اما باید بدانیم هر چه اتحاد تیمی بیشتر باشد ،نتایج بهتری هم کسب خواهیم کرد.

در ادامه این جلسه ،از اعضا تیم امید فرش آرا که در لیگ برتر امید ها ،موفق به حضور در جمع چهار تیم نهایی شدند ،تقدیر شد و کارت هدیه ای به آنها اهدا شد. در پایان این جلسه ،اعضا باشگاه در یکی از رستوران های مشهد ،شام را در کنار هم صرف کردند.

حاشیه:

اعضا تیم امید ،با هدیه ای جداگانه از اقایان بیات و روزمروی که برای این تیم تلاش فوق العاده ای داشتند ،تقدیر کردند.

همچنین اعضا تیم  بزرگسال ،با  اهدا هدیه ای ،روز تولد حمید فردی (تدارکات تیم ) را که نقش پدر معنوی بچه ها را دارد ،به وی تبریک گفتند.

در این جلسه ،احمد شفیعی به عنوان کمک مربی تیم  ،رسما معرفی شد و در  جلسه حضور داشت.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *