Slide toggle

جلسه مدیران فرش ارا با مدیر کل ورزش وجوانان استان

در آغاز تمرینات باشگاه فرش ارا برای فصل ۹۴ لیگ برتر فوتسال ،مدیران باشگاه فرش ارا با دکتر صبوریان ( مدیر کل ورزش وجوانان ورزش استان ) نشستی داشتند.

این نشست که با حضور مدیر عامل – سرمربی – سرپرست و مدیر رسانه ای باشگاه فرش ارا و صبوریان( مدیر کل ) و ولی پور (معاون ورزشی ) برگزار شد ،به بررسی شرایط فرش ارا در سال گذشته و پیش رو پرداخته شد.

در ابتدای جلسه مدیر عامل فرش ارا برنامه های باشگاه فرش ارا را بیان کرد و مهمترین معضل بخش خصوصی را ،اخذ مالیات بیان کرد.در این راستا مدیر کل ورزش وجوانان قول پیگیری وبرگزاری جلسه مشترک با مسولان  ذیربط به ویژه استاندار را داد.

همچنین در راستای حمایت از تیم فرش ارا ،تسهیل شرایط استفاده از امکانات ورزشی از سوی مدیر کل داده شد.

در بخش دیگری از صحبت ها ،برنامه ریزی برای احداث سالن ورزشی توسط باشگاه فرش ارا بیان شد که قرار شد در جلسات آینده ،این ایده به صورت اجرایی در بیاید و مدیر کل از حمایت خود را از این ایده بیان  کرد.همچنین باشگاه فرش ارا اعلام کرد با در اختیار قرار دادن زمین و تقسط شرایط پرداخت هزینه زمین ،امادگی کامل برای احداث مجموعه ای کامل با استاندارهای لازم را دارد.

در پایان این نشست،صبوریان با اعلام اینکه فرش آرا بابت اخلاق مداری و مدیریت صحیح میتواند الگوی تیم های ورزشی استان باشد ، ارزو کرد در فصل پیش رو نتایج این تیم موفقیت امیز تر باشد.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *