Slide toggle

جلسه مدیر کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی با مدیران و کادر فنی باشگاه فرش آرا مشهد

در نشستی صمیمی ، صبوریان (مدیر کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی) میزبان مدیران و کادر فنی باشگاه فرش آرا مشهد بود.

در این نشست دو طرف در راستای موفقیت هر چه بیشتر تنها نماینده فوتسال استان در لیگ برتر تبادل نظر کردند .

در ابتدای نشست , غلامعلی مرتضایی(مدیر عامل فرش آرا مشهد) درباره شرایط سال گذشته فرش ارا در لیگ برتر گفت و اینکه امسال اگر چه در ابتدا به علت مشکلات اقتصادی که گربیان صنعت را گرفته،قصد ادامه تیمداری را نداشتیم،اما در نهایت با حمایت های انجام شده ،به ویژه مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان و از طرفی پشتیبانی هیات مدیره کارخانجات فرش ارا مشهد،قرار بر این شد که انشالله تیمی توانمند را راهی لیگ برتر کنیم.

مدیر عامل فرش ارا در بخشی دیگر گفت: مسولین هنوز اهمیت ورزش را درک نکرده اند و باید متوجه باشند که حمایت از ورزش وبه ویژه بخش خصوصی , میتواند در شادابی جامعه تاثیر به سزایی داشته باشد.امیدواریم با حمایت ها و پیگیری های مدیر کل محترم روند حمایت های استانی روند رو به رشد خود را حفظ کند.

در بخش دیگر ولی پور (معاون مدیر کل ) گفت:با توجه به مشکلات بخش خصوصی برای حضور در ورزش ،ما کمترین مشکل را با باشگاه فرش آرا داشتیم  و این باشگاه کم حاشیه حتی زمانیکه جفایی در حقش میشده ،متانت را رعایت کرده.

صبوریان  هم در این جلسه گفت:حمایت از بخص خصوصی به نحوی که در استان بوده ،در جاهای دیگر نبوده  و اعتقاد دارم که باید از بخش خصوصی حمایت جدی کرد.

وی افزود:رابطه خوب اداره کل ورزش و جوانان با استان قدس رضوی و شهرداری مشهد ،شرایط خوبی را به وجود خواهد اورد.

صبوریان در بخش پایانی صحبت های خود گفت: من علاقمند بودم که فرش آرا در لیگ حاضر باشد و در طول سال تلاش میکنم که  پای مدیران و مسولان شهری را به سالن بهشتی برای تماشای دیدارهای این تیم باز کنم.

 

حاشیه: در این جلسه مدیر کل قول داد هر انچه که در توان اداره کل ورزش وجوانان استان باشد را برای تیم فرش ارا انجام دهد.

در این جلسه تعامل اداره کل ورزش و جوانان و باشگاه فرش ارا در طول سال های گذشته جزو مهمترین بخش  کلام هر دو مجموعه بود.

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *