Slide toggle

تقوی(سرپرست فرش ارا) ما هنوز پیگیر امتیاز خود هستیم

سید اکبر تقوی  درباره پیگیری های باشگاه فرش آرا پیرامون امتیاز دیدار مس گفت:
ما در قبال هواداران و نتایجی که کسب میکنیم مسئول هستیم و هنوز پیگیر امتیاز این دیدار هستیم.
چرا که احساس میکنیم به حق مردم مشهد و باشگاه فرش آرا اجحاف شده.و به هیچ وجه از تناقض گفتاری داوران و به ویژه از سخنان توهین امیز سرداور کوتاه نخواهیم امد.زیرا معتقدم ایشان هم حلاوت شیرینی کسب پیروزی بزرگ را از هواداران ما گرفت و هم با سخنان نسنجیده ،باعث رنجش هواداران دیار امام رضا شد.
وی با اشاره به مصاحبه های اهالی فوتسال پس از دیدارهای هفته بیست و پنجم گفت:
پس از اینکه شایع شد تیم یاسین پیشرو به مصاف تیم گیتی پسند نمیرود ،اعلام کردند که نتایج بازی باید در زمین مشخص شود و اتفاقا ما هم به این نکته ایمان داریم.نتیجه دیدار فرش ارا و مس هم بنا به شواهد در زمین توسط داور ۲_۱ به سود ما اعلام شد و بر همین اساس معتقدیم که باید این امتیاز به ما برگردد.
ضمن اینکه بر خلاف گفته ها که این امتیاز برای ما اهمیت ندارد باید بگویم که برای ما همین دو امتیاز هم مهم است.چرا که رتبه ما را در جدول تغییر میدهد و تا پایان و کسب این امتیاز ،پیگیری را حق خود میدانیم.
تقوی در بخشی دیگر گفت:نامه اعتراض خود را به اقای کفاشیان ارائه کردیم و اقای سلیمانی (دبیر کمیته فوتسال)هم قول کارشناسی مجدد داده اند.
قائم مقام باشگاه فرش ارا در پایان گفت:ما در قبال تماشاگرانی که در آخرین میزبانی ما بنری به سالن اورده بودند مسئولیم و به انها قول میدهیم تا سر حد توان پیگیر این امتیاز باشیم

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *