Slide toggle

در یکی از کم گل ترین دیدارهای لیگ برتر ،فرش ارا و دبیری یکی از زیبا ترین و پر هیجان ترین دیدارهای لیگ برتر را به نمایش گذاشتند و در نهایت به تساوی رضایت دادند.

در دیداری که باز هم مانند دور رفت ؛دو تیم به تساوی رسیدند،با این تفاوت که در تبریز دو تیم ۵ -۵ مساوی شدند و در مشهد ۱-۱٫

این دیدار زیبا که در نیمه اول گلی نداشت ،پر از لحظات حساس بود که بازی مدام بر روی دروازه دو تیم بود . تماشاگران انبوه سالن شهید بهشتی،اگر چه گل ندیدند،اما راضی بودند.

در نیمه دوم هم هر دو تیم پایاپای به میدان رفتند.اگر چه فرش آرا مالکیت بیشتری بر روی توپ ومیدان داشت،اماتجربه و توانایی بازیکنان دبیری هم در لحظاتی خطرناک میشد .

تا اینکه در دقیقه ۳۶ دریبل زیبای هادی احمدی وپاس او به مجید خزایی منجر به گل اول این بازی شد.در ادامه حملات دبیری افزایش پیدا کرد تا یک دقیقه بعد،با هم اصغری مقدم به داد تیمش برسد وبا این گل ،یک امتیاز به تبریز ببرد.

خلاصه این دیدار را در این اذرس ببینیدhttp://www.aparat.com/v/dVNtJ

مجید مرتضایی در پایان بازی گفت: ما کاملا دبیری را انالیز کردیم و تمام راه های نفوذ این تیم را بسته بودیم.بچه های تیم واقعا تلاش کردند و تمام خواسته ها را پیاده کردند.اما در یک لحظه اسیر تیزهوشی اصغری مقدم شدیم و شک ندارم اگر این لحظات را مدیریت میکردیم ،پیروز میدان بودیم.

اصغری مقدم هم در پایان این بازی گفت: خیلی دیر به مشهد رسیدیم و برای همین خسته بودیم.دیدار بسیار نزدیکی بود که فرش ارا با تمام قوا بازی کرد .وی در جواب سوالی که از تساوی راضی بودند،گفت: بله.راضی هستیم.چون بازی سختی بود و خستگی راه هم بر این مسئله تاثیر گذار بود.

حاشیه:

این دیدار را اقایان برادران ( رییس هیات فوتبال خراسان رضوی) – نعمتی (سرمربی فردوسی ) و همچنین مدیر عامل فرش ارا ( غلامعلی مرتضایی ) و جبلی( عضو هیات مدیره فرش آرا ) از نزدیک  را مشاهده کردند.

این بازی قرار بود در ساعت ۱۶٫۱۵ دقیقه آغاز شود.اما به علت درخواست باشگاه دبیری که با تاخیر به مشهد رسیده بودند،این دیدار با ۴۵ دقیقه تاخیر ،در ساعت ۱۷ برگزار شده بود.اگر چه از اول هم باشگاه فرش ارا درخواست داده بود که این دیدار در ساعت ۱۷ برگزار شود و جوابی از کمیته فوتسال به باشگاه نرسیده بود.ساعت ۱۲ روز بازی جابری ( دبیر کمیته فوتسال) در تماسی با سرپرست باشگاه فرش آرا اعلام کرد که ما جواب نامه شما را داده ایم و باید این بازی ساعت ۱۷ برگزار شود.اگر چه روز قبل با تیم دبیری برای برگزاری این دیدار در ساعت ۱۶٫۱۵ توافق شده بود،سوال این است که اگر دبیری با تاخیر به مشهد نمیرسید،ایا باز هم کسی درخواست تاخیر بازی را داشت.اما با اینکه فرش ارا تمام اطلاع رسانی های شهری و حتی پخش تلویزیونی را انجام داده بود،به علت همکاری با کمیته فوتسال و باشگاه دبیری،با این درخواست موافقت کرد و در هماهنگی مجدد با شبکه خراسان رضوی،در خواست تغییر ساعت را داشت که با همکاری مدیران شبکه خراسان،این دیدار در ساعت ۱۷ پخش زنده شد.آیا دیگر تیم ها هم چنین تعاملی با دیگر تیم ها خواهند داشت؟؟

این دیدار علی رغم برودت هوا در مشهد ، با استقبال خیلی خوبی مواجه شد و بیش از ۲۰۰۰ نفر درسالن بهشتی مشهد حاضر بودند.ضمن اینکه زائرین تبریزی هم که برای ایام شهادت امام رضا ( ع) به مشهد امده بودند در سالن حاضر شدند و تیم شهر خود را تشویق کردند.

در صحنه ای تماشاگران تبریزی به مشهدی ها توهین کردند که یکی از مسولین تیم دبیری به سمت تماشاگرانشان رفت واز انها خواست توهین نکنند.در صحنه ای هم که تماشاگران مشهدی قصد پاسخگویی توهین تبریزی ها را داشتند،مدیر عامل فرش آرا مانع چنین کاری شد.

در این دیدار قلی پور و گرتو از دبیری و مجید خزایی از فرش ارا ،کارت زرد گرفتند.

 

 

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *