Slide toggle

بیانیه باشگاه فرش آرا پیرامون اتفاقات و حواشی دیدار با یاسین پیشرو قم+فیلم ها

 

آنچه که در دیدار فرش آرا و یاسین پیشرو قم و حواشی پس از پایان این دیدار رخ داد،احتیاج به پاسخگویی افکار عمومی داشت که بر خود لازم دانستیم توضیحاتی را ارائه کنیم.

پس از پایان این دیدار ،سرپرست محترم باشگاه یاسین پیشرو مطالبی را بیان کردند که باید عرض کنیم:

اول اینکه خوشبختانه فیلم این بازی هم در اختیار باشگاه فرش آراست و به نمایش میگذاریم تا مشخص شود هنگام خروج دروازبان تیم فرش آرا ،بازیکن شماره ۴ درون دروازه است و در این شرایط ،موقعیت ۱۰۰% گل محسوب نمیشود تا گلر فرش آرا اخراج شود.همیچنین عنوان کرده اند که بازیکن شماره ۱۱ روی نیمکت بوده وکارت گرفته که باز هم در فیلم مشخص است که این بازیکن ،درون زمین است و داور همان بازیکن مورد نظر خود را اخطار داده .(http://www.aparat.com/v/6qLMR

ضمن اینکه  نحوه اخراج دروازبان فرش آرا مانند اخراج بازیکن یاسین پیشرو بوده ( اخطار دوم به علت حرکت زودتر) و داوران برای هر دو تیم به یک شکل ،کارت دوم منجر به اخراج را داده اند.

خوشبختانه در سال های گذشته، رابطه دوباشگاه فرش آرا و یاسین پیشرو قم بر اساس احترام متقابل بوده و مدیریت این باشگاه پیش از این با حضور افرادی معتمد و باسابقه جانبازی ،توقعی بیشتر را ایجاد میکند. و اکنون سرپرست یاسین پیشرو جوانی محترم و زحمتکش است که تحت تاثیر رسانه ها قرار گرفته اند و امیدواریم با تماشای این فیلم ،به برداشت نادرست خود پی ببرند.

مورد دیگری که باید بررسی شود ،پخش فیلمی از سرپرست باشگاه فرش آراست ( http://www.aparat.com/v/81AV5)که در رختکن داوران است.در این خصوص سرپرست باشگاه فرش آرا( علی مرتضایی) گفت:پس از پایان دیدار و با گذشت حدود ۲۰ دقیقه از بازی ،به علت اینکه باید برای برگشت به مشهد مهیا میشدیم ، به راهرویی که کادرفنی و دیگر مسولین تیم قم حضور داشتند رفتم و از انها پرسیدم اتاق داوران کجاست، که با راهنمایی خودشان و در زدن و کسب اجازه از داوران،برای دریافت کارتهای بازیکنان به داخل رختکن داوران رفتم و از نماینده محترم سازمان لیگ (ناظر بازی ) در خواست کارتهای بازیکنان را کردم که در همین حال یک جوان حدودا ۱۳ -۱۴ ساله وارد اتاق شد وبا موبایل فیلم گرفت و من گفتم این آقا چه کار میکند که نماینده از ایشان خواست از اتاق خارج شود ویکی از حاضرین هم  با شوخی وخنده گفت بگیر آقا دوربینو….در همین حال یکی از افراد قمی  گفت : شما که  وارد رختکن داوران شدید، خود مسولان تیم قم ، به پسر بچه گفتند برو درو بازکن وفیلم بگیر…. که گویا قصد سناریو سازی راداشته اند و حالا من ماندم که چه چیزی را میخواستند ثابت کنند؟

لازم به ذکر است که ،هر انچه که در نیم فصل اول برخی به تیم فرش آرا تاختند ،سکوت کردیم و با تقویت تیم سعی کردیم جوانمردانه در میدان حاضر شویم وحال که شکر خداوند، نتایج و پیشرفت این تیم خار چشمان برخی شده،جو سازی های خود را به شکلی دیگر انجام میدهند.به نظر میرسد بعضی آقایان به جایگاه فرش آرا به جدول نگاه کردند و از پیش ۳امتیاز را در جیب خود میدانستند ولی زمانی که نتیجه دلخواهشان رقم نمی خورد جو گیر شده و به جنجال رسانه ای و مصاحبه های متعدد متوسل میشوند . ضمن اینکه باید بدانند که شرایط فنی وبازی فرش آرا با نیم فصل اول متفاوت است وبااضافه شدن ۴بازیکن باتجریه به جوانان تیم قطعا نتایج نیم فصل دوم متفاوت خواهد بود .

به ضمیمه این نامه،دو فیلم تهیه شده.یکی برای تنویر افکار عمومی از صحنه ای که سرپرست محترم قم مبنی بر تک به تک بودن مهاجم قم به دروازبان فرش ارا ذکر کرده و همچنین حضور بازیکن شماره ۱۱ در درون زمین تا اشتباه سرپرست قم مشخص شود.همچنین در فیلمی دیگر ،صحنه های داوری را که میتوانست نظر داور خلاف ان باشد وفرش ارا متضرر شده،در اختیار کمیته محترم داوران میگذاریم.

اگر چه ناظرمحترم داوری در پایان این دیدار،داوری بازی را درست وتصمیمات داور را صحیح میدانست. ولی لازم به ذکر است باتوجه به تصاویر موجود تصمیمات اشتباه هم رخ داده که فرش آرا متضرر شده ولی جنجال نکردیم . ناظر محترم بازی در سالن حضور داشتند وجنجال آقایان غیاثی ( سرمربی ) و اینانلو (‌بازیکن ) وفحاشی تماشاچیان که ازطرف آقای اینانلو هدایت می شد ، مشاهده کردند

http://www.aparat.com/v/SOX9K()

اگرایشان در گزارش بازی خود این موارد را ذکرکرده اند که هیچ در غیر این صورت حق باشگاه میدانیم که به استناد فیلم موجود به کمیته محترم انضباطی شکایت کنیم .

 

رونوشت : هیات مدیره ومدیرعامل محترم باشگاه فرش آرا جهت اتخاذ تصمیمات لازم

 

مدیرروابط عمومی

باشگاه فرهنگی ورزشی

فرش آرا مشهد

رضاسالار

 

 

 

 

 

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *