Slide toggle

بهادری:پلی آف برای ما شروع لیگ است/در روزهایی که هم به ما ظلم شد از اخلاق ورزشی دور نشدیم

قدرت بهادری کاپیتان محبوب فرش ارا که امسال جدا از اینکه بهترین گلزن باشگاه است ،نقش مهمی در همدلی بازیکنان دارد درباره شرایط فرش ارا گفت:
از ابتدای فصل برای همین جایی که هستیم برنامه ریزی کردیم.دو هفته اول که شکست خوردیم را یادم هست که همه از تیم ناامید شده بودند.فقط اعضا باشگاه به این مسیری که در حرکت بودیم ایمان داشتند و دیدیم که در طول فصل چه نتایج خوبی گرفتیم .
بهادری اضافه کرد:ما با اتمام بازی با اهورا تازه کارمان شروع میشود.چرا که پلی آف برای ما شروع لیگ است.ما در باشگاه میدانیم چه میخواهیم و این نکته مهم تر از هر چیزی ست.چرا که باید هواداران را که در روزهای تلخ و شیرین کنار ما بودند را شاد کنیم.
بهادری درباره حواشی دیدار برابر گیتی پستد گفت:بیش از ۸ سال است که در فرش ارا حضور متناوب داشتم.تا به امروز مهمترین اصل باشگاه اخلاق مداری بوده و در بدترین شرایط هم قرار بر این بوده که صبر و تحمل داشته باشیم.روزهایی بوده که احساس کردیم به ما و این هواداران ظلم شده.اما دندان روی جگر گذاشتیم.وقتی که در این سالها دو بار باشگاه اخلاق لیگ برتر شدیم مشخص است که اولویت های ما چیست.
بهادری درباره دیدار را اهورا گفت:برای بردن در بهبهان کار سختی داریم.اما با این هدف میرویم که باز هم با یک نتیجه خوب به خانه برگردیم.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *