Slide toggle

بهادری:پس از دو شکست ،فکر کردند برای سقوط نکردن بازی میکنیم،اما بعد از آن دیگر نباختیم

قدرت بهادری درباره نایب قهرمانی تیم ملی فوتسال کشورمان در تورنمنت چهار جانبه کاسپین کاپ آستاراخان اظهار داشت: دیدارهای خوبی را مقابل روسیه، آذربایجان و قزاقستان داشتیم. به جز روسیه که نایب قهرمان جهان است، آذربایجان و قزاقستان هم تیم‌های بسیار خوبی هستند. آذربایجان بازیکنان برزیلی داشت که آنها در زمین بازی می‌کردند و بازیکنان آذربایجانی فقط برای استراحت برزیلی‌ها وارد زمین می‌شدند. قزاقستان هم سه چهار برزیلی داشت. در مجموع این مسابقات، محک خوبی پیش از مسابقات آسیایی بود.

وی با بیان اینکه شرایط برای شاگردان ناظم‌الشریعه تا قبل از دیدار با روسیه به خوبی پیش رفت، تصریح کرد: چند ساعت مانده به شروع مسابقه، زمان دیدار با روسیه را تغییر دادند و این بازی یک ساعت زودتر برگزار شد. این عامل در تغذیه اعضای تیم تأثیرگذار بود. هر چند شکست با این نتیجه (۹ بر ۳) قابل توجیه نیست، اما روز بد بازیکنان ما بود و تغییر ساعت بازی در آن نتیجه تأثیرگذار بود. به نظرم چنین شکستی برای بازیکنان تیم ملی لازم بود تا برای تیم تجربه شود.

«ما این همه با روسیه بازی کردیم، اما تاکنون اینقدر بد نباخته بودیم.»، بازیکن تیم ملی فوتسال کشورمان ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: پس از اینکه مدتی از تیم ملی دور بودم، تورنمنت سنگینی را پشت سر گذاشتیم و در دو دقیقه، اینقدر خسته می‌شدیم که می‌خواستیم از زمین بیرون بیاییم. بار فنی رقابت‌ها خیلی بالا بود. پیش‌تر مشکلات و کمبود امکانات داشتیم، اما در این اردو و با تلاش کریمیان (سرپرست تیم ملی) چیزی کم نداشتیم. امکانات اردو در خور شأن و شخصیت تیم ملی بود.

بهادری در پاسخ به این پرسش که آیا غیبت طولانی‌مدت بازیکنان اصلی تیم ملی در اردوهای قبلی در شکست سنگین ملی‌پوشان، تأثیرگذار بوده است یا خیر، به تسنیم گفت: قطعاً لژیونرها نمی‌توانند در تمام اردوها حاضر باشد و تنها در «فیفادی»ها می‌توانند به اردو بیایند. بازیکنان اصلی تیم ملی مدتی کنار هم نبودند، اما آنها حرفه‌ای هستند و در بالاترین سطح بازی می‌کنند. پس از قهرمانی دو سال پیش در مسابقات قهرمانی آسیا، این نخستین تورنمنتی بود که بازیکنان اصلی در آن حضور داشتند، اما در اردوهای بعدی بیشتر کنار هم هستیم.

وی در مورد شرایط تیم فوتسال فرش‌آرای مشهد بیان کرد: شاید هواداران مشهدی فکر نمی‌کردند چنین نتایجی کسب کنیم. پس از شکست در دو دیدار اول، گفته شد که فرش‌آرا برای سقوط نکردن تلاش می‌کند که پس از آن دیگر شکستی نخوردیم. تا نیمه‌های فصل می‌گفتند عیار تیم در بازی با مس سونگون و گیتی‌پسند مشخص می‌شود که مس را در تبریز شکست دادیم و با گیتی‌پسند در اصفهان مساوی کردیم. چشم امید باشگاه و بازیکنان فرش‌آرا به صعود به پلی‌آف و سپس قهرمانی است و امیدوارم در نیم‌فصل دوم هم نتایجی در شأن هواداران کسب کنیم.

ملی‌پوش تیم فرش‌آرای مشهد درباره شرایط مالی این باشگاه تصریح کرد: مشکلات اقتصادی کشور به باشگاه فرش‌آرا هم اصابت کرده و باشگاه مشکلات مالی دارد. وقتی باشگاه پولی نداشت، مدیرعامل باشگاه از حساب شخصی خود به بازیکنان پول داد و نگذاشت بازیکنان لطمه بخورند. با کمک مسئولان استانی می‌توانیم تیم بسیار خوبی حتی برای سال‌های آینده داشته باشیم.

بهادری راجع به افزایش بیش از اندازه اعتراضات به داوری در دیدارهای لیگ برتر امسال، از جمله در دیدار فرش‌آرا برابر گیتی‌پسند گفت: لیگ امسال واقعاً سخت شده است. پیش‌تر فرش‌آرا در اصفهان یا تیمی چون آذرخش در تبریز از پیش باخته بود، اما الان نمی‌توان نتایج بازی‌ها را پیش‌بینی کرد و این عامل، حساسیت و استرس را روی بازیکنان افزایش داده است. اصفهانی‌ها در دیدار ما برابر گیتی‌پسند فکر نمی‌کردند بتوانیم کاری کنیم و شرایط برای آنها سخت شود.

وی در ادامه افزود: زمانی که در تیم بزرگی بودم، وقتی تیم ضعیف بر بازی سوار می‌شد، به خودم زور می‌آمد. اعتراضات به داوری بیش از حد شده و شاید تماشای آن برای بینندگان جالب نباشد، اما زیبایی‌های فوتسال به همین اتفاقات است. هر هفته یکی دو تیم به داوری اعتراض می‌کنند یا تیم‌شان را از زمین بیرون می‌کشند. امیدوارم در نیم‌فصل دوم، کمتر شاهد این اتفاقات باشیم.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *