Slide toggle

بهادری:دلیلی ندارد به قهرمانی فکر نکنیم

بازیکن تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد گفت: این تیم برای قهرمانی بسته نشده و نسبت به سایر تیم‌ها کمبود زیادی دارد، اما این دلیل نمی‌شود تا به قهرمانی فکر نکنیم.
قدرت بهادری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص عملکرد تیمش تا پایان هفته چهارم لیگ برتر فوتسال کشور اظهار کرد: متاسفانه امسال قرعه خیلی سختی در ۶ هفته ابتدایی به فرش‌آرا خورده‌است. نخستین بازی‌مان خارج از خانه بود، پس از آن با تیم آماده و سرحال سن‌ایچ بازی کردیم. پس از آن هم مجدد، دو بازی خارج از خانه داشتیم و متاسفانه بازی سه هیچ برده مقابل شهروند را با تساوی جایگزین کردیم. مقابل مس هم با یک آنالیز کامل از حریف بازی کردیم. تک‌تک بازیکنان‌شان به خوبی توسط کادر فنی آنالیز شده بودند. مقابل این تیم فوتسال خوبی بازی نکردیم، اما نتیجه گرفتیم.
وی افزود: این هفته نیز با تیم خوب هایپرشهر که تاکنون بی‌شکست بوده بازی داریم. پس از این دیدار نیز با تیم سرسخت حفاری بازی خواهیم کرد. تمام هدف‌ بازیکنان حضور در پلی‌آف و کسب رتبه‌ای بهتر از سال گذشته است. حتی نیم‌نگاهی به قهرمانی نیز داریم. شاید این موضوع کمی خنده‌دار باشد، اما واقعا به آن فکر می‌کنیم. با این جوانان مس سونگون را برده‌ایم، پس قهرمانی دور از دسترس نخواهد بود.
بازیکن تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد در خصوص سطح آمادگی خودش و سایر بازیکنان گفت: از لحاظ بدنی کمی عقب هستم. همه منتظر وقفه لیگ به خاطر تیم ملی بودیم تا بتوانیم نواقص را جبران کنیم. احتمالا لیگ هم تعطیل نخواهدشد، اما منتظر چنین وقفه‌ای هستیم. اکثر بازیکنان‌مان از لحاظ بدنی شرایط خوبی دارند. تساوی مقابل شهروند هم یک اتفاق بود. همه چیز به نفع ما بود، اما با یک اتفاق پیروزی را از دست دادیم.
بهادری یادآور شد: فرش‌آرا هر سال فوتسال خوبی به نمایش می‌گذاشت. امسال به دنبال خوب بازی کردن نیستیم، بلکه فقط به دنبال نتیجه‌ایم. وقتی به نتیجه و مقام برسید، دیگر صحبت از کیفیت و بار فنی تیم در درجه دوم قرار می‌گیرد. تمام هواداران مشهدی و مسئولین باید بدانند که فرش‌آرا برای قهرمانی بسته نشده است. این پتانسیل بازیکنان و کادرفنی است که تلاش می‌کنند تا به قهرمانی برسند. به نظرم با شرایط حال حاضر امکان قهرمانی وجود دارد، در حالی که از تیم‌های قهرمان خیلی چیزها کم داریم، اما این دلیل نمی‌شود که کارمان را به خوبی انجام ندهیم. تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا رتبه خیلی خوبی کسب کنیم.
وی افزود: فرش‌آرا در این فصل از لحاظ یارگیری خیلی خوب عمل کرده است. جوانانی جذب شده‌اند که در عین جوانی از تجربه بالایی برخوردارند. ضمن اینکه گلرهای خیلی خوبی داریم. محمدی و سنایی گلرهای آماده‌ای هستند. اگر این دو گلرمان آمادگی خود را حفظ کنند، تیم همیشه سرحال خواهد بود.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

show